Wigilia 2018

Wszelkiego rodzaju wyjazdy - te bliskie i te dalekie.

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

adamm
Posty: 823
Rejestracja: 15 kwie 2009 16:15

Re: Wigilia 2018

Post autor: adamm »

Ruszamy około południa z rejonu Katowic, mamy miejsce - jesteśmy fajni inaczej ;)
wojgas
Posty: 18
Rejestracja: 02 mar 2018 00:22

Re: Wigilia 2018

Post autor: wojgas »

Będę :)
Hanka
Posty: 772
Rejestracja: 16 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Wigilia 2018

Post autor: Hanka »

dzięki za wspólny wieczór :mrgreen:
ps. a podobno ktoś szukał rano pokrywki do pudełka w kwadracie - zostało znalezione i przywiezione do Katowic
Dorrota
Posty: 1057
Rejestracja: 11 mar 2012 20:05
Lokalizacja: Suszecka metropolia

Re: Wigilia 2018

Post autor: Dorrota »

Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy zorganizowali tak wspaniałą Wigilię Kołową!
Bardzo dziękuję Adze Kalisz-Dzik za koordynację działań oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do wyjątkowego klimatu wigilii. Ponieważ nie znam jeszcze wszystkich nazwisk, pozwolę sobie podziękować na razie tak ogólnie, a imiennie potem.
Dziękuję też za każdemu za udział i dobrą zabawę.

Informuję, że podczas wigilii blachowaliśmy dwóch nowych Sympatyków Koła - Marcina "Kijka" Jenczmyka i Szymona Szkółkę. Gratulacje!

Wesołych Świąt i do zobaczenia za rok! Mam nadzieję, że w tym samym lub większym składzie :)
Baker
Posty: 1847
Rejestracja: 08 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Wigilia 2018

Post autor: Baker »

Gratulujemy jeszcze raz!
Agu_Agata
Posty: 71
Rejestracja: 23 lut 2017 18:01
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Wigilia 2018

Post autor: Agu_Agata »

Hanka pisze: :mrgreen:
ps. a podobno ktoś szukał rano pokrywki do pudełka w kwadracie - zostało znalezione i przywiezione do Katowic
Pokrywka jest moja i chętnie ją odzyskam! ;) Dzięki za przywiezienie jej.
Agnieszka
Posty: 894
Rejestracja: 26 cze 2008 01:00

Re: Wigilia 2018

Post autor: Agnieszka »

To ja dopiszę szczegółowe podziękowania, bo trochę przespałam. Dziękuję szczególnie Ani Pomykale za uszka i gotowanie na Górowej, Madzi za upieczenie pysznej ryby i gotowanie, Kindze Brzeszcz i Basi za gotowanie, Kijkowi za otwarcie chaty i zajęcie się grochem :), Matiemu, Adamowi, Dzikowi, Szymonowi Szkółce, Pączkowi, za przygotowanie drewna, za zrobienie pięknych ozdób Madzi i Idzie, Kursantom i Dorocie za pomycie naczyń.Wszystkim, którzy coś wnosili, znosili i przygotowywali. A w szczególności dziękuję wszystkim za obecność, w tym roku bardzo liczną i fantastyczne śpiewanie (tu szczególne podziękowanie Kursantom). Do zobaczenia na kolejnej Wigilii:)
ODPOWIEDZ