Rozbijania

Nasze bazy i chatki (Głuchaczki, Wały, Górowa i Zagroń).

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

agnika
Posty: 333
Rejestracja: 16 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: z Mełty

Re: Rozbijania

Post autor: agnika »

Bosko! Wielopoziomowa (sześcioosobowa?) prycza dla maluczkich rozbawiła mnie do łez :mrgreen:
jacekp
Posty: 211
Rejestracja: 01 kwie 2009 19:27
Lokalizacja: Katowice

Rozbijanie Głuchaczek: podziękowanie od nowego opiekuna bazy

Post autor: jacekp »

Chciałbym bardzo gorąco podziękować wszystkim za przybycie na rozbijanie :!:
Gdyby nie Wy, nie udałoby się zrobić wszystkiego co mieliśmy zaplanowane :!:

Poza samym rozbiciem bazy udało nam się nieco podnieść standard :mrgreen:
Powstała półka pod wiatą, nowa ława przed wiatą, nowe ławki przy stołach, nowa półka w namiocie bazowym oraz nowa droga do bazy omijająca "teren prywatny przyległy do bazy". Ponownie stanął maszt oraz ogrodzenie.

Wszystko to dzięki Wam :smile: Stokrotne dzięki za wszelką pomoc :wink:
Wolf
Posty: 341
Rejestracja: 13 gru 2006 01:00
Lokalizacja: Grosse Bäckern

Re: Rozbijania

Post autor: Wolf »

s.k.
Posty: 122
Rejestracja: 13 mar 2012 10:54

Re: Rozbijania

Post autor: s.k. »

Ja też kilka fotek z rozbijania Gluchaczek dorzucam: https://picasaweb.google.com/StellaKocz ... directlink
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Rozbijania

Post autor: Dzik »

Prawdopodobnie przy rozbijaniu, ktoś podrzucił nam do auta śledzia luzem... Właściciela śledzia prosimy o kontakt, celem jego odbioru. Rysopis: niesolony, stalowy, niklowany, praktycznie bez śladów użytkowania.
adamm
Posty: 823
Rejestracja: 15 kwie 2009 16:15

Re: Rozbijania

Post autor: adamm »

Dzik pisze:Prawdopodobnie przy rozbijaniu, ktoś podrzucił nam do auta śledzia luzem... Właściciela śledzia prosimy o kontakt, celem jego odbioru. Rysopis: niesolony, stalowy, niklowany, praktycznie bez śladów użytkowania.
powyższy osobnik zajmował już miejsce w Fabii przy mieszczeniu kosy w Siemianowicach przed wyjazdem, chyba ze to jeszcze inny śledziowaty
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Rozbijania

Post autor: Dzik »

A ja z bólem i żalem przypomnę, że już za tydzień (ten weekend na przełomie miesięcy) zwijamy Głuchaczki i Wały. Zapraszam więc - przybywajcie tłumnie utulić bazy do snu zimowego.
Karweta
Posty: 1464
Rejestracja: 25 paź 2009 21:59
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Rozbijania

Post autor: Karweta »

Dzik pisze:A ja z bólem i żalem przypomnę, że już za tydzień (ten weekend na przełomie miesięcy) zwijamy Głuchaczki i Wały. Zapraszam więc - przybywajcie tłumnie utulić bazy do snu zimowego.
To jedyna w roku okazja, żeby zrobić dla bazy coś, co będzie trwało dłużej niż dwa miesiące, pamiętajcie!
;-)
Kinga
Posty: 146
Rejestracja: 27 mar 2012 21:38

Re: Rozbijania

Post autor: Kinga »

..Równie tłumnie zapraszam w piątek 31 sierpnia na Głuchaczki - zwijanie można rozpocząć o dobrej, sierpniowej porze! ;)
Bazowa musi się zwijać na praktyki, a obecność drugiej nie jest pewna.
Nie mogę zostawić bazy samopas, więc gdyby ktoś wiedział (już teraz?) że pojawi się w piątek i mógłby się nią do soboty zaopiekować, będę wdzięczna niezmiernie.
:)
ODPOWIEDZ