Obecny wygląd Wałów

Nasze bazy i chatki (Głuchaczki, Wały, Górowa i Zagroń).

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

ODPOWIEDZ
Wolf
Posty: 341
Rejestracja: 13 gru 2006 01:00
Lokalizacja: Grosse Bäckern

Obecny wygląd Wałów

Post autor: Wolf »

Tak wyglądają Wały. Wiata się poskładała pod naporem ściętego buka, wokól bazy ścieta dużo drzew. Prowadzimy rozmowy na ten temat z miejscowymi.

Kto ma słabe serce niech nie oglada tych fotek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wiecej na http://picasaweb.google.com/MichalWilcz ... chowanie08
Agnieszka
Posty: 894
Rejestracja: 26 cze 2008 01:00

Re: Obecny wygląd Wałów

Post autor: Agnieszka »

wszystkie pogłoski okazały się nieprawdziwe i Wały mogą funkcjonować tak jak dotychczas :)
rjka
Posty: 87
Rejestracja: 29 maja 2007 01:00
Lokalizacja: jaworzno
Kontakt:

Re: Obecny wygląd Wałów

Post autor: rjka »

no..tylko w wiacie sie zmiesci troche mniej osób :)
halny jurko
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2009 17:58

Polana 28 lutego 2009

Post autor: halny jurko »

Byłem na Polanie Wały 28 lutego 2009 roku. Myślałem, że wiaty zawaliły sie pod naporem sniegu, choć byłoby to dziwne. Wykonałem kilka fotek. Cztery z nich umieściłem w foto-galeryjce z wycieczki. Jeśli chcecie zobaczyć jak było na Wałach 28.02.2009 kliknijcie na : http://www.powiat.mielec.pl/jk/4biwakzi ... 80051.html
Wolf
Posty: 341
Rejestracja: 13 gru 2006 01:00
Lokalizacja: Grosse Bäckern

Re: Obecny wygląd Wałów

Post autor: Wolf »

No tak, dużo z niej już nie zostalo aleeeeeeeeeeee spokojnie, mamy środki na budowe nowej wiaty :) Może ktoś chce zarzucić jakimś projektem :?: Zapraszamy do pomocy.
Dzięki za fotki

Wolf
jackos91
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2009 16:38
Lokalizacja: Beskid Wyspowy
Kontakt:

Re: Obecny wygląd Wałów

Post autor: jackos91 »

Ja byłem tam niedawno, bo 5 maja i stan dalej taki jak na zdjęciach u góry, wysłałem też Wolfowi kilka nowych zdjęć stamtąd, które zamieszczam pod spodem... właściwie to niewiele tam zostało nienaruszonego... jedynie co to kamienie wokół ogniska i "jadalnia" obok strumyka ;) Stan budowy nowej bazy na Wałach ma być przedstawiany tu na forum, także czekam na nowe informacje, a jak się uda to i sam przyjdę do pomocy :)


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ