koszulki kołowe

Prosimy wyraźnie oznaczać w temacie czego dotyczy ogłoszenie: kupie [K], sprzedam [S], zamienię [Z]

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

Roman Sojda
Zarząd Koła
Posty: 327
Rejestracja: 08 mar 2016 08:41

koszulki kołowe

Post autor: Roman Sojda » 27 lut 2019 10:20

Mamy nowy zapas bawełnianych koszulek w różnych kolorach i rozmiarach oraz w wersjach damskich i męskich. Tradycyjnie na lewej piersi jest czarny nadruk parzenicy z napisem SKPB Katowice, a na plecach nasze logo. Jak koszulki wyglądają widać na zdjęciu (link poniżej).
Oto dostępne kolory i rozmiary:
w wersji damskiej - czerwony (od S do XL), niebieski (od S do XL), jasnozielony (tylko S), zielony (od S do L), szary (M, L), żółty (od S do L),
w wersji męskiej - czerwony (od M do XL), niebieski (od S do L), ciemnozielony (od S do XL), szary (od M do XL), żółty (tylko L).
Są też koszulki z logo Chaty na Zagroniu w kolorach szarym i ciemnozielonym (pojedyncze sztuki w damskich rozmiarach L, XL oraz męskich S, M, XL), a także w kolorze pomarańczowym (wszystkie rozmiary).
Pozostało także trochę czarnych koszulek z nadrukiem upamiętniającym 50 lecie Koła. Rozmiary: damskie M, L oraz męskie XXL i XXXL.
Do tego są jeszcze emaliowane na czerwono stalowe kubki z logo Koła i okrągłe naszywki na bluzy (też z naszym logo) w różnych kolorach.
Zainteresowanych prosimy o kontakt ze mną lub o wizytę na Warszawskiej, ok. 20 min przed zebraniem zarządu. Terminów zebrań szukajcie na forum w ogłoszeniach zarządu.

https://drive.google.com/file/d/1Ju5ZMg ... sp=sharing

radeck
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2019 05:02

Re: koszulki kołowe

Post autor: radeck » 27 mar 2019 05:06

zapas, zapas...
a ceny?
co łaska? ;-)

ODPOWIEDZ