Strona 1 z 1

koszulki kołowe

: 27 lut 2019 10:20
autor: Roman Sojda
Mamy nowy zapas bawełnianych koszulek w różnych kolorach i rozmiarach oraz w wersjach damskich i męskich. Tradycyjnie na lewej piersi jest czarny nadruk parzenicy z napisem SKPB Katowice, a na plecach nasze logo. Jak koszulki wyglądają widać na zdjęciu (link poniżej).
Oto dostępne kolory i rozmiary:
w wersji damskiej - czerwony (od S do XL), niebieski (od S do XL), jasnozielony (tylko S), zielony (od S do L), szary (M, L), żółty (od S do L),
w wersji męskiej - czerwony (od M do XL), niebieski (od S do L), ciemnozielony (od S do XL), szary (od M do XL), żółty (tylko L).
Są też koszulki z logo Chaty na Zagroniu w kolorach szarym i ciemnozielonym (pojedyncze sztuki w damskich rozmiarach L, XL oraz męskich S, M, XL), a także w kolorze pomarańczowym (wszystkie rozmiary).
Pozostało także trochę czarnych koszulek z nadrukiem upamiętniającym 50 lecie Koła. Rozmiary: damskie M, L oraz męskie XXL i XXXL.
Do tego są jeszcze emaliowane na czerwono stalowe kubki z logo Koła i okrągłe naszywki na bluzy (też z naszym logo) w różnych kolorach.
Zainteresowanych prosimy o kontakt ze mną lub o wizytę na Warszawskiej, ok. 20 min przed zebraniem zarządu. Terminów zebrań szukajcie na forum w ogłoszeniach zarządu.

https://drive.google.com/file/d/1Ju5ZMg ... sp=sharing

Re: koszulki kołowe

: 27 mar 2019 05:06
autor: radeck
zapas, zapas...
a ceny?
co łaska? ;-)

Re: koszulki kołowe

: 02 lip 2019 09:42
autor: Maziu
czy temat koszulek istnieje można cos zakupic jeszcze?
:)

Re: koszulki kołowe

: 02 lip 2019 01:42
autor: Roman Sojda
Jak najbardziej istnieje. Można kupić koszulki kołowe (duży wybór kolorów i rozmiarów), zagroniowych (bida z wyborem, ale coś się wyskrobie) i głuchaczkowe (większość spędza teraz lato na bazie, nie wiadomo ile do nas wróci, w siedzibie jest tylko kilkanaście sztuk). Napisz co Cię interesuje i spróbuję odpowiedzieć, czy w Katowicach jest taki egzemplarz.

Re: koszulki kołowe

: 10 lip 2019 05:01
autor: Maziu
:) zielono szare Głuchaczki damskie s?
czarne damskie M z 50 leciem Koła ?

jesli są to super

Re: koszulki kołowe

: 10 lip 2019 09:06
autor: Roman Sojda
Maziu pisze:
10 lip 2019 05:01
:) zielono szare Głuchaczki damskie s?
czarne damskie M z 50 leciem Koła ?
Nie ma.
Jest jedna.

Re: koszulki kołowe

: 11 lip 2019 09:14
autor: Maziu
Na jaki numer można zadzwonić? :) by omowic