M³ody Bratek

Inne sprawy nie ujęte w poprzednich forach

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

ODPOWIEDZ
Brrrratek

M³ody Bratek

Post autor: Brrrratek »

Za spraw± Agnieszki i moj±, kolejny z Bratków pojawi³ siê na tym ¶wiecie. Jasiu rodzi³ siê dosyæ d³ugo- wszystko przez te Scarpy na jego nogach, które jak siê okaza³o potem by³y dwa rozmiary za du¿e :D
Mama i synek czuj± siê dobrze, mnie jeszcze trochê g³owa boli.
wester
Posty: 62
Rejestracja: 18 kwie 2006 01:00
Kontakt:

Re: M³ody Bratek

Post autor: wester »

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :D :D
wlossa
Posty: 12
Rejestracja: 14 mar 2006 01:00
Lokalizacja: Orzesze

Re: M³ody Bratek

Post autor: wlossa »

:) GRATULACJE :)
lukasz bratek

zrobic badania

Post autor: lukasz bratek »

male sprostowanie wszystkie BRATKI sa niewielkie tzn lekko wyrosniete a to maly Pudzianowski sie znaczy...trza zrobic DNA.
vanderer

Re: M³ody Bratek

Post autor: vanderer »

No to Gratuluje , a moze teraz cos ciekawego o gorach napiszecie?bo albo trafilem tu przez pomylke ,albo juz sam nie wiem, to jakas Kronika Towarzyska? sorry za offtopa no ale wydawalo mi sie ze to jest fachowe forum :( ,pzdr
Krysia
Posty: 125
Rejestracja: 02 sty 2007 01:00

Re: M³ody Bratek

Post autor: Krysia »

Koło przewodnickie tworzą LUDZIE. Szanujemy się i lubimy, czy Ci się to podoba, czy nie. Czasem mamy po prostu ochotę pogadać, co u kogo słychać.
Więc jeśli któryś wątek Ci się nie podoba, możesz go nie rozwijać - i tyle.
vanderer

Re: M³ody Bratek

Post autor: vanderer »

Nie mam nic przeciwko temu,tylko moze lepiej oddzielic takie sprawy od siebie ,moze niech Admin zrobi dzial Kronika Towarzyska,i wtedy wszyscy beda zadowoleni,tak mysle,ja osobiscie przychodze tu po wiedze i wymiane doswiadczen-bo myslalem ze temu ma sluzyc to Forum ,wiec Krysiu jesli jest inaczej prosze mnie oswiecic,pzdr
lukasz bratek

a wiec

Post autor: lukasz bratek »

Trzeba jednak Cie o¶wiecic jestes na forum w szufladce ''inne''wiec nie spodziewaj sie tu tylko informacji na temat gór czy kola my tu paplamy o wszystkim i o niczym takie tam pociskanie farmazonów.Po drugie nasze kolo jest najwiekszym na ¶l±sku,, biurem matrymonialnym,, co roku bierze ¶lub kilka par z naszego kola które to spotkaly sie na kursie lub w i innych okolicznosciach zwiazanych z ¿yciem kolowym co za tym idzie rodza sie tez nasze pociechy ,,kolowe''i dlatego informujemy o tym innych naszych kolegówz kola na tej wlasnie stronie .Mysle ze rewolucji w tej sprawie administrator nie zrobi bo i poco do tej pory to funkcjonuje bdb.
vanderer

Re: M³ody Bratek

Post autor: vanderer »

Coz nie mnie tu polemizowac ,to wasze podworko spoko,ale i tak uwazam ze oddzielny kat moglibyscie sobie zalozyc,bo dla mnie inne"" to moze byc np:wymiana doswiadczen na temat sprzetu ,wyposazenia itd,ale spoko ,jeszcze raz najlepszego zycze.pzdr
Zorba
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2006 01:00

Re: M³ody Bratek

Post autor: Zorba »

No brawo, kolejny Bratek na świecie... za niedługo własne państwo założycie:]
A głowa to Cię szanowny szefie jeszcze zaboli... przy okazji hmm... dawania upustu radości z narodzin, w gronie misiowym, jak mniemam:>

Vanderer: jeżeli nie interesuje Cię ten temat- po prostu nie odpisuj na posty:) Polecamy inne tematy/działy forum. Na szczęście póki duch żyje w narodzie (i wymiana myśli oraz radości funkcjonuje niezgorzej), póty ludzie z koła i okolic będą tworzyć fajną, górską paczkę. Howgh!:)
krzysiek
Posty: 28
Rejestracja: 18 mar 2006 01:00
Lokalizacja: Żory

Re: M³ody Bratek

Post autor: krzysiek »

GRATULACJE !!!

Krzysiek i Marta
ODPOWIEDZ