Parapetówka Zagroniowa

Nasze bazy i chatki (Głuchaczki, Wały, Górowa i Zagroń).

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

Pablo
Posty: 217
Rejestracja: 24 mar 2011 07:17

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: Pablo »

Korekta, Franc się w weekend uczy (świeć Panie nad jego duszą), więc skład będzie okrojony. Jak komuś się będzie bardzo nudzić w domu, to ja na PKPie będę już koło 17, zapraszam, możemy poobczajać jak tam idzie remont kolejnego peronu.
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: Dzik »

Peron jak peron... http://www.rynek-kolejowy.pl/33187/Kato ... alosci.htm
Życzę udanego hamowania w Rajczy.
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: Dzik »

Gdyby ktoś jeszcze nie miał pomysłu na prezent: kłódka. Nie jakaś antywłamaniowa, ale też nie najgorsza, bo to do szopki, więc będzie na nią lało i właśnie obecna z rdzy już umiera.
Tylko proszę koniecznie o info, bo inaczej ja kupię.

Mamy też 2 miejsca w seicencie - wyjazd jutro ok. 18-19. Rezerwacje telefoniczne: 602101480
Ara
Posty: 402
Rejestracja: 17 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: Ara »

Dziku, mam tylko obrotową, więc jej nie biorę.
adamm
Posty: 823
Rejestracja: 15 kwie 2009 16:15

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: adamm »

Dla ZINO organizatorów wielkie wielkie dzięki za moc atrakcji dla kursantów :]
Pablo
Posty: 217
Rejestracja: 24 mar 2011 07:17

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: Pablo »

Potwierdzam, Lizwarty nie było, ale ilość i jakość błota zadowoliły moje wygórowane wymagania.
Agaa
Posty: 1395
Rejestracja: 29 mar 2010 12:23
Lokalizacja: R.Śl.

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: Agaa »

Gratuluję uczestnikom ZINO wytrwałości w tarzaniu się w błocie!
A ponadto stukrotne dzięki za tak liczne przybycie w celach remontowo - parapetowych, tak owocną pracę i fajną imprezę połączoną ze zdzieraniem gardeł w walce z szalejącymi strunami gitar oraz za prezenty, które w chacie na pewno znajdą swoje miejsce i będą wielokrotnie wykorzystywane, jak np. genialna gra Agricola! Dzięki pięknie! :smile:
Karweta
Posty: 1464
Rejestracja: 25 paź 2009 21:59
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: Karweta »

Agaa pisze:za prezenty, które w chacie na pewno znajdą swoje miejsce i będą wielokrotnie wykorzystywane
Byle nie papier toaletowy...
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: Dzik »

Tak, dziękujemy, wyszło tak znakomicie jak ostatnio. A już mi się wydawało, że po jednym takim weekendzie się wypalimy...
Pomieszczenie bazowego ma już podłogę, okno, ocieplony dach i instalację elektryczną. W najbliższym czasie dojdzie jeszcze umeblowanie w postaci szafek, schodki i termomodernizacja ścian szczytowych, ale myślę, że można już ogłosić, że nadaje się ono do zamieszkania. Zapraszamy więc do bazowania. Ma ktoś zdjęcia na gotowo?

Oprócz tego powstała reszta podłogi na strychu, reszta schodów do kibelka, oświetlenie w kibelku i przed chatą (razem z wymianą tej części instalacji, która aż wołała o prokuratora), uprzątnięta została część śmieciowego drewna, oszlifowane i pomalowane stoły i ławy, naprawione drzwi wejściowe, powstały przepusty drogowe, a znikły różne kupy zarosłego śmiecia. Przyjechało 13 śpiworów i 10 lateksów (tu podziękowania za odstąpienie ich przez Jacka z puli świeżo kupionych na Głuchaczki) i chatkowa pieczątka.

W sumie powierzchnia sypialna zwiększyła nam się o 18 płyt OSB, czyli jakieś 50m2! Licząc 1,6m2 na śpiącego człowieka, daje to teoretycznie 30 miejsc noclegowych.
maticus
Posty: 777
Rejestracja: 16 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: maticus »

A ja pozwolę sobie otworzyć biuro rzeczy zgubionych/znalezionych.

Poszukuje się:
1. Czarnych spodni przeciwdeszczowych Berghaus Deluge, nogawki rozpinane do 3/4, rozmiar L, wersja przedłużana. Ostatni raz widziane na werandzie, na wieszaku bliższym kuchni, pod zieloną kurtką. Podejrzewam że w ogólnym rozgardiaszu mogły wpaść komuś nieopatrznie do plecaka.

2. Czarnych kijków Milo zapinanych na zatrzaski, z charakterystycznym białym mocowaniem paska przy rączce w jednym kijku i brakiem widii w drugim (wciśnięte wierło). Podejrzenia j.w.

Dzięki z góry za przejrzenie plecaków - patrząc na meteo to spodnie przydałyby się na długi weekend, zaczynam już tęsknić :-)
adamm
Posty: 823
Rejestracja: 15 kwie 2009 16:15

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: adamm »

wiele wskazuje na to, że opcja numer jeden wylądowała w moim plecaku (a pytałem w koło czy to czarny czy granatowy ;) )
barbra
Posty: 789
Rejestracja: 05 kwie 2009 21:53
Lokalizacja: zkrwiikości

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: barbra »

maticus
Posty: 777
Rejestracja: 16 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: maticus »

Spodnie szczęśliwie wróciły :-) ale nadal poszukujemy czarnych kijków Milo zapinanych na zatrzaski, z charakterystycznym białym mocowaniem paska przy rączce w jednym kijku i brakiem widii w drugim (wciśnięte wierło). Podejrzenia przeszły na zakamarki zagroniowej chaty, ale nie wykluczamy niczego - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
ODPOWIEDZ