Rozbijanie Głuchaczek 2013

Nasze bazy i chatki (Głuchaczki, Wały, Górowa i Zagroń).

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

jacekp
Posty: 211
Rejestracja: 01 kwie 2009 19:27
Lokalizacja: Katowice

Rozbijanie Głuchaczek 2013

Post autor: jacekp »

Witam wszystkich serdecznie i gorąco zapraszam na tegoroczne rozbijanie Głuchaczek (21-23.06) :wink:

Poza standardowymi atrakcjami jak wspólna praca i radosne harce po skończony dniu pracy, w planach mamy również budowę następcy zasłużonego przyjaciela każdego bazowego - Kmicica. Waść chyli się już ku upadkowi, mimo afektu bazowych i lamentu gawiedzi...
Najprawdopodobniej rozpoczniemy również prace mające na celu doszczelnienie wiaty oraz przeglądu stanu technicznego dachu.
Może przy okazji przeprowadzimy w końcu szczegółowy remanent sprzętu kuchennego, które z roku na rok jakby więcej :razz:

W związku z konieczności przewiezienia z Katowic jednej plandeki NS'a oraz kilku palet (obecnie rezydujących w garażu Dzika) będę wdzięczny za odzew posiadaczy samochodów i będących w stanie taki ładunek na Głuchaczki dostarczyć.

Ponadto, u Pączka znajdują się bazowe siekiery, które zostały poddane gruntownej renowacji. Trzeba je będzie zgarnąć po drodze na rozbijanie. Kolejne dwie plandeki NS'ów zimowały u Łukasza Bratka. Na tą chwilę Łukasz nie może obiecać, że się na rozbijaniu pojawi, więc tutaj też być może bardzo potrzebne będzie wsparcie transportowe...

W związku z ogromem pracy i znacznymi kwestiami logistyczno-transportowymi bardzo prosiłbym się odliczyć. Dajcie znać czy możecie być w piątek wieczorem czy dopiero w sobotę rano (trzeba jakoś dograć kwestię transportów sprzętu już na miejscu) oraz czy dysponujecie ewentualnym miejscami w samochodach dla innych chętnych.

Ave Głuchacze :!:
jacek22_ski
Posty: 80
Rejestracja: 22 mar 2013 07:46
Lokalizacja: Pszczyna

Re: Rozbijanie Głuchaczek 2013

Post autor: jacek22_ski »

Cześć Jacku:)
Będę w piątek najpóźniej o 19.00 w Przyborowie. W kwestii transportu: samochodu nie posiadam lecz można wykorzystać Takeshiego. No w końcu Czukczowie po to tę rasę stworzyli :))
pozdrawiam Jacek
Agaa
Posty: 1395
Rejestracja: 29 mar 2010 12:23
Lokalizacja: R.Śl.

Re: Rozbijanie Głuchaczek 2013

Post autor: Agaa »

Arturro i ja też zgłaszamy gotowość do podjęcia pracy! Będziemy w piątek wieczorem. Nie wiem czy pojedziemy autem, bo chyba przechodzi ono (to auto) na kolejny poziom awaryjności :/
Karweta
Posty: 1464
Rejestracja: 25 paź 2009 21:59
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Rozbijanie Głuchaczek 2013

Post autor: Karweta »

Agaa pisze: Nie wiem czy pojedziemy autem, bo chyba przechodzi ono (to auto) na kolejny poziom awaryjności :/
Póki nie dojdzie do awaryjności na poziomie Magicznej Megany Bejkera - nie jest źle.
Dorrota
Posty: 1057
Rejestracja: 11 mar 2012 20:05
Lokalizacja: Suszecka metropolia

Re: Rozbijanie Głuchaczek 2013

Post autor: Dorrota »

Będę i ja. Tylko nie wiem kiedy :mrgreen:
Helga
Posty: 384
Rejestracja: 24 mar 2010 22:31
Lokalizacja: Pszczyna

Re: Rozbijanie Głuchaczek 2013

Post autor: Helga »

Ja też będę! :)
rjka
Posty: 87
Rejestracja: 29 maja 2007 01:00
Lokalizacja: jaworzno
Kontakt:

Re: Rozbijanie Głuchaczek 2013

Post autor: rjka »

ja tez będę
wyjazd w piątek późnym popołudniem z jaworzna jak by się ktoś chciał zabrać - 504616205
powrót sobota wieczór
Donka
Posty: 243
Rejestracja: 14 mar 2012 21:59

Re: Rozbijanie Głuchaczek 2013

Post autor: Donka »

Czy ktoś wybiera się w sobotę?
s.k.
Posty: 122
Rejestracja: 13 mar 2012 10:54

Re: Rozbijanie Głuchaczek 2013

Post autor: s.k. »

Ja wyjeżdżam w sobotę z samego rana z Pszczyny
lechu
Posty: 201
Rejestracja: 18 gru 2007 01:00
Lokalizacja: z Mełty

Re: Rozbijanie Głuchaczek 2013

Post autor: lechu »

Ja też się wybieram... Najpóźniej w sobotę rano dobiję.

Póki co ciągle uparcie bronię się przed pojechaniem samochodem, ale nie wiem czy jednak nie zmienię zdania

Dobrze by było żeby każdy określił jakie narzędzia będzie mógł zabrać.
Ja ze swojej strony biorę wkrętarkę i chyba piłę tarczową.
Znając życie to co najmniej jeszcze jedna wkrętarka i parę młotków by się przydało.

Do zobaczenia.
Jola
Posty: 357
Rejestracja: 08 gru 2008 01:00

Re: Rozbijanie Głuchaczek 2013

Post autor: Jola »

hej, ja pojadę w sobotę, mam nadzieję, że w okolicach najpóźniej 16:00. Mam wolne miejsca w aucie, więc mogę przygarnąć kogoś lub coś, co potrzebne będzie dopiero w sobotę wieczorem lub niedzielę.
marta.k
Posty: 112
Rejestracja: 14 mar 2013 23:25
Lokalizacja: Kato

Re: Rozbijanie Głuchaczek 2013

Post autor: marta.k »

A ja wczoraj powiedziałam, że raczej będę, ale jednak odpadam w ten weekend:( Za to wszystko wskazuje na to, że na Wały uda mi się dotrzeć, zawsze to jakieś pocieszenie:]
w0dnik
Posty: 31
Rejestracja: 09 paź 2011 18:39
Lokalizacja: Mikołów

Re: Rozbijanie Głuchaczek 2013

Post autor: w0dnik »

Ja wybieram się w sobotę. Jeśli pojadę autem to będę miał wolne miejsca.
rjka
Posty: 87
Rejestracja: 29 maja 2007 01:00
Lokalizacja: jaworzno
Kontakt:

Re: Rozbijanie Głuchaczek 2013

Post autor: rjka »

mała modyfikacja planu - będę około 19.00 w katowicach - jedną osobę mogę jeszcze zabrać
Agaa
Posty: 1395
Rejestracja: 29 mar 2010 12:23
Lokalizacja: R.Śl.

Re: Rozbijanie Głuchaczek 2013

Post autor: Agaa »

Jadę jednak autem, wyjazd ok. 15:00 z centrum Katowic, mogę zabrać jedną osobę. Kontakt: 603772589.
ODPOWIEDZ