Fasolka 2008

Wszelkiego rodzaju wyjazdy - te bliskie i te dalekie.

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

PierroB
Posty: 17
Rejestracja: 21 sty 2007 01:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Fasolka 2008

Post autor: PierroB »

Pewnie będzie tak, że większość osób w ostatnim momencie podejmie decyzje o wyjeździe na FASOLKE... swoja drogą, sporo osób zastanawia sie czy jechać, więc pewnie frekfencja bedzie spora.
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Fasolka 2008

Post autor: Dzik »

A ja może już jestem nudny, ale znów szukam transportu w sobotę po godzinie 15. Ewentualnie, od biedy, może być rano, co tam, najwyżej mnie wywalą ze studiów
blondi
Posty: 72
Rejestracja: 17 kwie 2006 01:00
Lokalizacja: halemba

Re: Fasolka 2008

Post autor: blondi »

hmmmm jak na te chwile to na piatek jest ok 50 osob ...
natomiast sobota zapowiada sie rekordowa ... zapisanych na liste chetnych mam .. 139 osob ...
ale mam nadzieje ze sie jakos pomiescimy .....
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Fasolka 2008

Post autor: Dzik »

Ponawiam moją prośbę - kto ma i się podzieli zdjęciami z:
- zwijania Wałów i Głuchaczek,
- tegorocznego sylwestra na Górowej

Również dla wszystkich, którzy byli w dziwnych miejscach i górach, można się pochwalić i wysłać mi jedno zdjęcie z opisem gdzie byli.
A może ktoś robił zdjęcia w czasie kolędy kołowej, albo na spotkaniu rozpoczynającym kurs?
Laskis
Posty: 33
Rejestracja: 23 lut 2008 01:00

Re: Fasolka 2008

Post autor: Laskis »

Elo,
Szukam transportu na piątek na Zaolzie. Jakby ktoś dysponował wolnym miejscem w aucie/busie/samolocie to proszę o kontakt najlepiej mail laskis(małpa)poczta.onet.pl gg:2582045 tel:602229604
Pozdro!
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Fasolka 2008

Post autor: Dzik »

W związku z tym, że nie mam jak dojechać do Zaolzianki, proszę kogoś o przedstawienie za mnie "kroniki slajdowej" na imprezie. Dam slajdy i opisy, chodzi tylko o przeczytanie.
Wolf
Posty: 341
Rejestracja: 13 gru 2006 01:00
Lokalizacja: Grosse Bäckern

Re: Fasolka 2008

Post autor: Wolf »

Przede wszystkim serdeczne podziękowania dla organizatorów oraz wszystkich wspomagających tą imprezę :!: Bez wątpienia można ją zaliczyć do bardzo udanych. Frekwencja rewelacyjna, slajdy zapierające dech w piersiach i bardzo fajny klimat :)
Oby więcej takich imprez :D

Kilka fotek:

Obrazek

Smaczna fasolka

Obrazek

Obrazek

Szef :)

Obrazek

Obrazek

Slajdy
AvantaR
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2006 01:00

Re: Fasolka 2008

Post autor: AvantaR »

Wraz z Iza dziekujemy za swietna impreze, zarowno organizatorom jak i wspolfasolkowiczom :)

Byl to nasz pierwszy, ale na pewno nie ostatni raz :)

Przy okazji wazna wiadomosc. Wstyd mi sie przyznac, ale przy opuszczaniu schroniska zajumalem przez przypadek komus stuptuty (takie same jak moje, nawet ten sam rozmiar). Myslalem, ze to moje, a w domu okazalo sie, ze w bagazniku mam 2 pary. Takze jesli komus brakuje stuptutow to dostarcze go z checia na jakies spotkanie SKPB lub wysle poczta (jesli to kogos, kto nie mieszka na Slasku).

Przekazcie prosze info tym co nie czytaja tego forum, nie chcialbym zeby przez moja nieuwage ktos musial kupowac nowe.

Przy kontakcie ze mna prosilbym o opisanie stuptutow (kolor + marka itp.).

Pozdrawiam :)
blondi
Posty: 72
Rejestracja: 17 kwie 2006 01:00
Lokalizacja: halemba

Re: Fasolka 2008

Post autor: blondi »

A więc kolejna Fasolka przeszła do historii.
Chciałbym podziękować tutaj za ciężką prace przy jej organizacji
- Kasi Kowalskiej
- Uli Małyjurek
- Magdzie Kosieckiej
- Rafałowi Mirowskiemu
- Westerowi
- Michałowi Lasce

Bez tych osób tegoroczne slajdowisko by się nie odbyło J

Dziękuję wszystkim prelegentom za ich opowieści i pokazy zdjęć.
Także dziękuję wszystkim uczestnikom za liczę przybycie i wspólną zabawę z nami ..
Tegoroczne sjadowisko rozpoczęliśmy już w piątek wieczorem.
Na pierwszy ogień poszły slajdy z Pamiru , Iranu , Chin oraz Andów.. frekfencja zaskakująca ok. 80 osób
W sobotni ranek część uczestników odbyła wycieczkę w góry z naszym przewodnikiem.
Wieczorne pokazy z Alp , Indii , Mongolii , Uralu , Kaukazu , Nepalu oraz Jordanii przyciągnęły ponad 130 ludzi.

Myślę ze kolejna fasolka powinna się odbyć także zimą w terminie styczeń / luty .. i konieczne jako wypad dwudniowy .

A wiec do zobaczenia na kolejnym slajdowisku za rok J

Marek Bytom - Blondi
Ostatnio zmieniony 18 sty 2009 22:33 przez blondi, łącznie zmieniany 1 raz.
AvantaR
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2006 01:00

Re: Fasolka 2008

Post autor: AvantaR »

http://picasaweb.google.com/avantar/FasolkaSKPB2008 - kilka moich zdjec, glownie z sobotniego wyjscia na Barania.
Rafał
Posty: 644
Rejestracja: 08 kwie 2006 01:00

Re: Fasolka 2008

Post autor: Rafał »

Największe podziękowania należą sie inicjatorowi i głównemu organizatorowi tegorocznej fasolki - Blondi dzięki za najlepszą otwartą imprezę kołową w której dane mi było uczestniczyć

poza tym podziękowania dla tych którzy zdecydowali się spędzić ten weekend w Zaolziance (myślę że nie żałowali), prelegentom i osobom które zadbały o to żebyśmy się dobrze bawili, ekipy gastronomicznej w składzie: Kasia, Ula oraz Wojtek oraz wszystkich innych którzy przyłożyli rękę do organizacji całej tej imprezy przed, w trakcie i kiedy trzeba było wszystko na końcu ogarnąć - poszło wyjątkowo sprawnie

amen
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Fasolka 2008

Post autor: Dzik »

Dokładnie, czapki z głów przed Blondim. Ta Fasolka była imprezą w zupełnie innej skali niż jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Powinniśmy wszyscy chodzić do Blondiego na wykłady, przede wszystkim z pozyskiwania uczestników:) No i gratuluję też całej ekipie stanięcia na wysokości zadania i pochytania wszystkiego. W całej imprezie nie mieliśmy okazji uczestniczyć, nie było nawet okazji spróbować tytułowej fasolki, ale na podstawie tego co widziałem mogę zaliczyć imprezę do najlepszych jakie pamiętam. I myślę, że Wały podzielają moje zdanie:)
Kasiek
Posty: 21
Rejestracja: 03 lis 2008 01:00

po fasolce

Post autor: Kasiek »

W Zaolziance po Fasolce została mapa Compassa Śląski, Żywiecki (obklejona ? - jakby ktoś szukał to dajcie znać. Ulka malyjurek@gmail.com
Ruda
Posty: 3
Rejestracja: 25 gru 2006 01:00
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Fasolka 2008

Post autor: Ruda »

Z podziekowaniami dla wszystkich organizatowrów i uczestników :smile:
Za pyszna fasolke i udane slajdy
Blondi - jestes Wielki :)
Do zobaczenia za rok ...

Pare fotek z sobotniego wieczoru -
http://picasaweb.google.pl/AgataRuda/Fa ... a17190109r#
ODPOWIEDZ