Festiwal SKPB

Wszelkiego rodzaju wyjazdy - te bliskie i te dalekie.

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

ODPOWIEDZ
Arek
Posty: 159
Rejestracja: 10 mar 2016 01:18

Festiwal SKPB

Post autor: Arek »

W dniach 28-31 stycznia w Klubie Podróżników Namaste odbędzie się III Festiwal SKPB. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszam! Podczas festiwalu planujemy prelekcje podróżniczo-przewodnickie. Chcemy pokazać że jesteśmy mocną siłą na Śląsku i zachęcić jak najwięcej ludzi do wspólnego wędrowania z nami po górach. Na przykład na kursie przewodnickim!
A oto program Festiwalu:

Dzień I
Otwarcie Festiwalu
Marek Bytom - Z Beskidów przez Alpy, Kaukaz i Andy w Himalaje - Marek Bytom

Dzień II
Michał Wilczek - Spotkanie z goprowcem
Bartosz Piekaruś - W robocie fajnie jest
Michał Skrzypek i Wojciech Sitko - Ciągnij z buły, stary! - czyli dlaczego przestałem chodzić, a zacząłem się wspinać?

Dzień III
Krzysztof Słaby - Norwegia uzależnia
Marcin Kołodziej - 10 lat z plecakiem czyli dzieje kursu 2008/2009
Arek Imiela - Kurs przewodnicki od podszewki

Dzień IV
Śpiewanki z SKPB
Arek
Posty: 159
Rejestracja: 10 mar 2016 01:18

Re: Festiwal SKPB

Post autor: Arek »

Zaczynamy codziennie o 19:00!
Arek
Posty: 159
Rejestracja: 10 mar 2016 01:18

Re: Festiwal SKPB

Post autor: Arek »

Już dziś startujemy z festiwalem, liczymy na obecność naszych Przewodników, Sympatyków i wszystkich tych, którzy czują się związani z SKPB. Pokażmy że jesteśmy mocni.
A przewodników którzy wybierają się w dni festiwalowe do Namste proszę o dumne eksponowanie blach na czerwonych przewodnickich swetrach i polarach! :mrgreen:
Czarek
Posty: 191
Rejestracja: 31 mar 2015 11:51
Lokalizacja: Katowice Giszowiec

Re: Festiwal SKPB

Post autor: Czarek »

Super pomysł dla zebrania nowych kursantów i popularyzacji SKPB. Byłem na pierwszym spotkaniu: Marek i Arek szaleli... Szkoda, że nie mogę być na pozostałych - urok nocnej zmiany.
Arek
Posty: 159
Rejestracja: 10 mar 2016 01:18

Re: Festiwal SKPB

Post autor: Arek »

I po festiwalu. Wielkie dzięki przede wszystkim prelegentom - Blondi, Wolf, Baker, Ave, Pulpi, Slayer i Zwierzu - zrobiliście kawał dobrej roboty. Podziękowania również dla wszystkich członków SKPB którzy pojawili się na festiwalu. Koło zeszło na chwilę z gór w doliny i pokazało siłę! A co najważniejsze - kilka osób faktycznie zainteresowało się naszym kursem. Sukces! :mrgreen:
Dorrota
Posty: 1057
Rejestracja: 11 mar 2012 20:05
Lokalizacja: Suszecka metropolia

Re: Festiwal SKPB

Post autor: Dorrota »

I ogromne podziękowania dla Arka! Za to, że festiwal zorganizował, doprowadził do jego realizacji i wszystko tak pięknie ogarnął :)
Baker
Posty: 1847
Rejestracja: 08 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Festiwal SKPB

Post autor: Baker »

Udało się! Dobra robota!
Carolyna93
Posty: 108
Rejestracja: 09 mar 2016 20:24

Re: Festiwal SKPB

Post autor: Carolyna93 »

Beng! I nawet koszulki sprzedane :D
ODPOWIEDZ