Rozbijanie baz 2018

Nasze bazy i chatki (Głuchaczki, Wały, Górowa i Zagroń).

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

Dorrota
Posty: 1057
Rejestracja: 11 mar 2012 20:05
Lokalizacja: Suszecka metropolia

Rozbijanie baz 2018

Post autor: Dorrota »

Zbliża się czerwiec, a to znak, że czas rozbić bazy namiotowe przed sezonem :)

W tym roku rozbijania zaplanowano następująco:
15-17.06. Głuchaczki
22-24.06. Wały
22-24.06. Górowa

Bardzo prosimy wszystkich o pomoc, to świetna okazja do integracji i, wbrew pozorom, wypoczynku :)
Na Głuchaczki skierowano młodszy (Wilczy), bardziej liczny kurs, więc jeśli to możliwe, prosimy członków Koła o większe wsparcie Wałów, gdzie pracować będą też starsi kursanci (Pelikany). Rozbijania Głuchaczek i Wałów nie pokrywają się, więc można wesprzeć obie bazy. Górowa ma ludzi, którzy dają jej moc i bazę postawią, ale jeśli ktoś chce się wybrać, to oczywiście zapraszamy.

Żeby zrobić wstępne rozpoznanie dotyczące rozbijania baz, proszę, w miarę możliwości, o zgłaszanie swojej obecności w odpowiedziach pod tym postem lub pod identycznym postem na fb. Szefom będzie łatwiej zaplanować transporty.
Dorrota
Posty: 1057
Rejestracja: 11 mar 2012 20:05
Lokalizacja: Suszecka metropolia

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: Dorrota »

Zacznę od zgłoszenia kursantów:

Głuchaczki – około 10 Wilków
Wały – około 5 Wilków
Ave
Posty: 1359
Rejestracja: 07 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: Ave »

W tym roku niestety Skrzypki nie dadzą rady pojawić się na żadnym rozbijaniu :( Ale może uda się pojawić na zwijaniu we wrześniu. Powodzenia!
dor_ty
Posty: 261
Rejestracja: 19 mar 2014 21:50

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: dor_ty »

Witam.
Wszystkich serdecznie zapraszamy na tegoroczne rozbijanie Głuchaczek (15-17.06).
Jak zwykle, zaczynamy już w piątek wczesnym popołudniem (pierwszy transport), przybywajcie kiedy kto może. Jeśli dysponujecie wolnymi miejscami w autach, to proszę też o informację dla niezmotoryzowanych.
Bardzo proszę o Wasze wsparcie :) . Na bazie zastaliśmy po zimie trochę "niespodzianek", których ogarnięcie wymaga wielu par rąk.
Jedzonko - w piątek - menu ogniskowe, piec może jeszcze w piątek nie być gotowy, w sobotę myślę damy radę z pulpą (zabierzcie coś do wspólnego kotła). Woda dopiero od soboty. Gitary na odpoczynek po robocie mile widziane.
Jeśli ktoś może przyjechać z kosą spalinową byłoby super. Potrzebne będą naładowane wkrętarki (będziemy mieć agregat). Wskazane rękawice i jakieś podstawowe narzędzia a także jeśli komuś zbywają: gwoździe, wkręty i inne dobrodziejstwa, a kto może to trochę herbaty, kawy, cukier, rolkę papieru czy jakieś worki na śmieci, tak na start.

Tak, jak Dorota napisała rozpoczynając wątek, ze względu na konieczność organizacji transportów, bardzo prosimy o wpisywanie kiedy będziecie mogli pomóc i co ewentualnie ze sprzętów możecie zabrać.
Do zobaczenia na rozbijaniu :)

Dorota Tyralik i Tomek Pączek
Dorrota
Posty: 1057
Rejestracja: 11 mar 2012 20:05
Lokalizacja: Suszecka metropolia

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: Dorrota »

Podbijam temat, ta cisza mnie przeraża.
Krzysiu
Posty: 460
Rejestracja: 08 kwie 2010 19:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: Krzysiu »

Wybieram się z kursantami na Wały, iloma dokładnie okaże się. Na Głuchaczki niestety nie mogę wpaść, ale namawiam kursantów na przybycie. Na dniach podam konkrety.
dor_ty
Posty: 261
Rejestracja: 19 mar 2014 21:50

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: dor_ty »

W związku ze znikomym odzewem na akcję rozbijania, bardzo proszę szefów kursów o padanie konkretnie czy i kto z Waszych kursantów wybiera się na Głuchaczki.
adamm
Posty: 823
Rejestracja: 15 kwie 2009 16:15

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: adamm »

Kosa spalinowa na głuchacze nie potrzebna, tylko grabie ;)
planuje wyjazd na Wały, będę miał miejsca w aucie. Szczegóły bliżej weekendu
adamm
Posty: 823
Rejestracja: 15 kwie 2009 16:15

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: adamm »

Kosa spalinowa na głuchacze nie potrzebna, tylko grabie ;)
planuje wyjazd na Wały, będę miał miejsca w aucie. Szczegóły bliżej weekendu
JustynaS
Posty: 26
Rejestracja: 07 mar 2018 21:33
Lokalizacja: Dąbrowa górnicza

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: JustynaS »

Ja zabiorę kawę, herbatę i papier toaletowy i męża z wkrętarką do pomocy 😎
Deyna
Posty: 88
Rejestracja: 19 mar 2012 09:55
Lokalizacja: Orzesze

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: Deyna »

Wybieram się na rozbijanie Głuchaczek. Prawdopodobnie będę w sobotę rano, ale może uda się być już w piatek;)
Autem nie dysponuję :/
Kijek
Posty: 330
Rejestracja: 18 sty 2008 01:00

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: Kijek »

Wybieram się na Głuchaczki, na miejscu powinienem być już w piątek. Autem nie dysponuję, ale wezmę ze sobą worki na śmieci, herbatę i detaliczne ilości papieru toaletowego.

Jak będzie z gitarami? Wiem że kurs kółkowy gra i śpiewa, mogę wziąć swoją - czy brać?

Z Wałami zobaczymy jak będzie, ale na mocne 90% też się pojawię.
mapson
Posty: 51
Rejestracja: 01 mar 2018 11:13
Lokalizacja: Katowice

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: mapson »

Jadę autem w sobotę z Katowic na Głuchaczki. Planuje wyjechać ok. 8:00/8:30.
Mam dwa wolne miejsca :-)
michalsi
Posty: 19
Rejestracja: 05 mar 2018 11:07
Lokalizacja: MassachSuszec

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: michalsi »

Jadę autem w piątek z Pszczyny na rozbijanie Głuchaczek wyjazd 14 lub 15. Mam 3 wolne miejsca w aucie :grin:
Kijek
Posty: 330
Rejestracja: 18 sty 2008 01:00

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: Kijek »

@michalsi Czy można się jeszcze zabrać z Tobą? Czy jeśli pojawię się w Pszczynie o 14:36 to nie będzie za późno?
ODPOWIEDZ