Nowa strona SKPB

Inne sprawy nie ujęte w poprzednich forach

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

ODPOWIEDZ
Kijek
Posty: 330
Rejestracja: 18 sty 2008 01:00

Nowa strona SKPB

Post autor: Kijek »

Stara strona SKPB, służąca nam – jeśli mnie pamięć nie myli – od 2011 roku została zastąpiona nową, bazującą na WordPressie. Stara strona powinna być dostępna przez jeszcze jakiś czas pod adresem https://old.skpb.org.

Upewniłem się jak tylko mogłem że wszystko działa jak należy, ale mogłem czegoś nie zauważyć. Wszelkie zgłoszenia błędów, pomysły na zmiany i inne uwagi proszę kierować na adres admin@skpb.org.

Oprócz lepszej responsywności (strona powinna wyświetlać się znacznie lepiej na niż stara na urządzeniach mobilnych) codzienne czynności związane z utrzymaniem strony powinny być łatwiejsze, m.in. do wrzucania wpisów i edycji treści nie powinien być potrzebny administrator strony. Poza tymi usprawnieniami zauważalnymi dla chyba każdego nowa strona ma certyfikat SSL oraz nową wersję PHP (PHP 7.3.x, podczas gdy stara strona korzysta jeszcze z wersji PHP 5.6.x).

W przypadku potrzeby dodania nowego wpisu na stronę lub w ogólności edycji jej treści proszę o kontakt (admin@skpb.org) – utworzę wówczas nowe konto o odpowiednich uprawnieniach.
ODPOWIEDZ