Odznaczenia "Parzenice"

Sprawy Kołowe

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

Dorrota
Posty: 1057
Rejestracja: 11 mar 2012 20:05
Lokalizacja: Suszecka metropolia

Odznaczenia "Parzenice"

Post autor: Dorrota »

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy!

W związku ze zbliżającym się terminem Zebrania Walnego (30.01.2020), na którym Zarząd chciałby wręczyć odznaczenia kołowe "Parzenice", prosimy o zgłaszanie kandydatur do naszych kołowych odznaczeń. Wiele osób przez długie lata pracowało na to, by Koło mogło dalej funkcjonować i się rozwijać. Nie jesteśmy w stanie wyłonić wszystkich zasłużonych osób, szczególnie tych, których aktywność przypadała na wcześniejsze lata, prosimy więc Was o pomoc w nagrodzeniu naszych Koleżanek i Kolegów za lata poświęceń i wyrzeczeń na rzecz Koła. Zawsze miło jest usłyszeć słowa uznania. Przypominamy minimalne kryteria określające okres działania na rzecz Koła od wyróżnienia odznaczeniem niższego rzędu:
a) dla Brązowej Parzenicy –3lata
b) dla Srebrnej Parzenicy -5 lat
c) dla Złotej Parzenicy -5 lat
Dla Brązowej Parzenicy określony wyżej czas jest minimalnym czasem pracy na rzecz Koła. Czyli członek, dla którego wnioskujemy o Złotą Parzenicę powinien wykazywać się minimum 13-letnią działalnością kołową.
Zarząd wytypuje do odznaczeń 9 osób - do każdego ze stopni po 3 osoby. Wiemy, że to bardzo mało, ale nie chcąc nikogo pominąć, postanowiliśmy pominąć większość i to Was prosić o pomoc, ponieważ prawdopodobnie lepiej orientujecie się w dokładnej działalności Waszych Przyjaciół.
Według obowiązującej uchwały z wnioskiem może wystąpić:
a) członek Zarządu SKPB w Katowicach
b) członek Zarządu OM PTTK w Katowicach
c) Rada Chatki i opiekunowie baz namiotowych
d) 5 członków SKPB w Katowicach
Wnioski prosimy składać do zarządu w formie pisemnej (papierowej lub elektronicznej) do 25.01.2020r. na adres skpb.katowice@gmail.com. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w pliku uchwała w sprawie odznaczeń i wyróżnień dostępnym na naszej stronie.
https://www.skpb.org/wp-content/uploads ... oznien.pdf

Zarząd SKPB Katowice
ODPOWIEDZ