Zagroń śpiewa dla Ukrainy - charytatywne śpiewanki w Chacie na Zagroniu

Wszelkiego rodzaju wyjazdy - te bliskie i te dalekie.

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

ODPOWIEDZ
Agu_Agata
Posty: 71
Rejestracja: 23 lut 2017 18:01
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Zagroń śpiewa dla Ukrainy - charytatywne śpiewanki w Chacie na Zagroniu

Post autor: Agu_Agata »

Kochani,
Wolelibyśmy spotkać się z Wami bez podtekstu wojny, czas jest przykry, ale działać trzeba. W sobotę 5.03.2022 Zagroń będzie grać i śpiewać dla Ukrainy. Kto już z nami śpiewał, doskonale wie, że często śpiewamy też po ukraińsku, chętnie podróżowaliśmy do naszych wschodnich sąsiadów, wielu z nas planowało podróże w góry Ukrainy w najbliższych miesiącach. Chcemy choć w tym małym stopniu pomóc obywatelom kraju, który ma specjalne miejsce w sercach wielu z nas.

Podczas śpiewanek będzie ciepły poczęstunek, słodkości i oczywiście niezmiennie herbatka dla każdego. W trakcie wydarzenia zostanie przeprowadzona licytacja, która będzie transmitowana na żywo na naszym kanale na YouTube, więc osoby które nie będą mogły fizycznie do nas dołączyć też będą mogły wziąć w niej udział. Podczas wydarzenia będzie także kiermasz książek, na którym będziecie mogli wzbogacić swoją biblioteczkę.

Nocleg w naszej chacie według cennika. Wstęp na imprezę i jedzenie: każdy wrzuca ile chce do puszki. Cały dochód z imprezy i licytacji przelejemy na konto Fundacji Magia Karpat (więcej o tej zbiórce możecie przeczytać tutaj: https://www.facebook.com/1673786660/pos ... 6/?app=fbl )

Organizatorzy: Agata Łozińska 795-960-114 Agata Nowakowska 664- 551- 342

Gdyby ktoś chciał przekazać rzeczy na aukcję, prosimy o kontakt z Agatą Łozińską, resztę pytań można kierować do Agaty Nowakowskiej.
ODPOWIEDZ