POLUŚ

Wszelkiego rodzaju wyjazdy - te bliskie i te dalekie.

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

ODPOWIEDZ
MartaOlszowka
Posty: 615
Rejestracja: 21 kwie 2008 01:00

POLUŚ

Post autor: MartaOlszowka »

Zapraszam w imieniu wszystkich organizatorów na tegoroczny POLUŚ, który odbędzie się w weekend 17-18 kwietnia. Rajd odbywa się pod hasłem "Pszczółki i kwiatki czyli przyroda Beskidów"
Meta: schronisko PTSM w Soblówce...
a na mecie konkurs "1 z 10", konkurs na najlepsze przebranie tematyczne oraz pokaz slajdów z Nepalu.
Za konkursy przewidziane nagrody ufundowane przez wydawnictwa Compass, Pascal, Rewasz oraz sklep turystyczny Horyzont.
Wolf
Posty: 341
Rejestracja: 13 gru 2006 01:00
Lokalizacja: Grosse Bäckern

Re: POLUŚ

Post autor: Wolf »

Obrazek
PierroB
Posty: 17
Rejestracja: 21 sty 2007 01:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: POLUŚ

Post autor: PierroB »

Cześć i czołem.
Mam pytanie dość delikatnej natury, ale myślę, że jako członek Komisji Rewizyjnej Oddziału takie pytanie muszę zadać. Czy w związku z planowanymi na najbliższy weekend uroczystościami żałobnymi i pogrzebowymi Rajd zostanie odwołany lub przesunięty?
Dziś trudno powiedzieć, jakie będą decyzje władz państwowych co do nakazanych zachowań w tych dniach ale z tego co widać (m.in. planowana na weekend żałoba narodowa w krajach ościennych) dobrze byłoby przenieść rajd o tydzień i w ten sposób uczcić pamięć tych, którzy zginęli.
Z tego co wiem, zdecydowana większość zaplanowanych na ten weekend imprez kulturalnych i sportowych została przeniesiona na 24-25 kwietnia.
iza
Posty: 140
Rejestracja: 13 mar 2007 01:00

Re: POLUŚ

Post autor: iza »

Bez przesady, proszę...
To jest spacer po górach a nie festyn z wódką i kapelą.
Kiedy obowiązywała żałoba po śmierci papieża odwołaliśmy zaplanowany na mecie PolUŚia koncert, nikt wtedy nie kwestionował czy sam rajd ma się odbyć. Nie róbmy się nadgorliwi bo to grozi sami wiecie czym.
iza
MartaOlszowka
Posty: 615
Rejestracja: 21 kwie 2008 01:00

Re: POLUŚ

Post autor: MartaOlszowka »

Również jestem przeciwna odwoływaniu Rajdu, ale ze strony Harnasi jest sporo osób, które uważają, że rajd nie powinien odbyć się w tym terminie. Musimy się do nich dostosować, ponieważ to oni prowadzą trasy. Dzisiaj dostanę informację o oficjalnym stanowisku Harnasi w tej kwestii i napiszę na forum co ustaliliśmy.
PierroB
Posty: 17
Rejestracja: 21 sty 2007 01:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: POLUŚ

Post autor: PierroB »

Marcin
Posty: 14
Rejestracja: 29 kwie 2007 01:00
Lokalizacja: Sołonka
Kontakt:

Re: POLUŚ

Post autor: Marcin »

W związku z przedłużeniem do niedzieli żałoby narodowej zdecydowaliśmy się odwołać rajd POLUŚ, który był planowany na ten weekend tj. 17-18 kwietnia. Następny rajd- Igrowy- już w maju. Szczegóły wkrótce.
Redakcja Harnaś Expressa
MartaOlszowka
Posty: 615
Rejestracja: 21 kwie 2008 01:00

Re: POLUŚ

Post autor: MartaOlszowka »

Rajd POLUŚ został oficjalnie odwołany ze względu na przedłużoną żałobę narodową. Uprzejmie proszę o przekazanie tej informacji wszystkim osobom, które na ten Rajd się wybierały. Równocześnie zapraszam do wzięcia udziału w najbliższej imprezie organizowanej przez nasze koło - Rajdzie Nocnym.
Jola
Posty: 357
Rejestracja: 08 gru 2008 01:00

Re: POLUŚ

Post autor: Jola »

Marcin????? Co Ty tam robisz, kolaborujesz z bratnim ko³em z Gliwic???? Do Polanki ludzi potrzeba, a nie tam jakie¶ super ekspresy...;)
Marcin
Posty: 14
Rejestracja: 29 kwie 2007 01:00
Lokalizacja: Sołonka
Kontakt:

Re: POLUŚ

Post autor: Marcin »

spokojnie Jola :razz: ja się tylko na ich newseller zapisałem :wink:
ODPOWIEDZ