Rozbijania

Nasze bazy i chatki (Głuchaczki, Wały, Górowa i Zagroń).

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Rozbijania

Post autor: Dzik »

Kto się wybiera na rozbijanie Górowej? To już w najbliższy weekend, pogoda ma się nawet do tego czasu wypadać.

Przy okazji rzucę też tematem na za tydzień: na rozbijanie Głuchaczek będzie do przewiezienia masa sprzętu (śpiwory, materace, podpinki). Więc będziemy wdzięczni za każdy centymetr każdego bagażnika.
Hanka
Posty: 772
Rejestracja: 16 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Rozbijania

Post autor: Hanka »

na Górową wybieram się, dojadę w sobotę przed południem :)
mcyron
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2012 09:43
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Rozbijania

Post autor: mcyron »

O, ja bym jechał, tylko najmilej by mi było, gdyby mnie ktoś mógł autem zabrać. Piątek późnym wieczorem albo sobota rano.
enigma
Posty: 70
Rejestracja: 23 mar 2012 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Rozbijania

Post autor: enigma »

Ja trochę z innej beczki... W ciągu kursu mamy pomagać przy jednym rozbijaniu i jednym zwijaniu...co najmniej oczywiście?;)
Adam Popławski
Posty: 18
Rejestracja: 09 lut 2012 17:14

Re: Rozbijania

Post autor: Adam Popławski »

Też się pojawie zabieram się pociągiem z Katowic o 15.37
barbra
Posty: 789
Rejestracja: 05 kwie 2009 21:53
Lokalizacja: zkrwiikości

Re: Rozbijania

Post autor: barbra »

Monika w sprawie kursowych robót bazowych, to albo bazowanie na bazie namiotowej przez tydzień, albo odrabianie na 3 zwijaniach/rozbijaniach ( konfiguracja dowolna) a jeśli ktoś ma nadprogramowy czas to najlepiej i to i to ;]

no i jeszcze obowiązkowo przynajmniej jeden weekend na Zagroniu pochatkować

ot i historia cała
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Rozbijania

Post autor: Dzik »

My już niestety mamy pełno - jedzie z nami piec... Przy okazji - będzie ktoś z Was przypadkiem ok. 22 na dole, żeby pomóc w jego rozładunku?
Racibor
Posty: 15
Rejestracja: 21 cze 2011 08:30

samochodem na Górową

Post autor: Racibor »

Mamy 3 wolne miejsca w samochodzie.
Jedziemy na Górową w sobotę rano. Wracamy w niedzielę wieczorem.
Obrazek
Krzysiu
Posty: 460
Rejestracja: 08 kwie 2010 19:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: Rozbijania

Post autor: Krzysiu »

Górowa rozbita w ekspresowym tempie, Prezes pilnowała wiec nie było żartów :wink: https://picasaweb.google.com/1097816332 ... 8653668546
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Rozbijania

Post autor: Dzik »

Rozbijanie Głuchaczek już za tydzień! Będzie to okrągłe, dwudzieste rozbijanie.

Cały czas poszukujemy osób, które mają miejsce w autach. Kilka śpiworów wrzuconych między plecaki, albo podpinka rozłożona na dnie bagażnika nie zaszkodzi, natomiast wszystko razem nam sie nie zmieści, chociaż jedziemy z Agnieszką na dwa auta. Przypomnę: 20 lateksów, 40 śpiworów, 3 podpinki, jeden tropik, agregat, 2-metrowa kosa spalinowa...

Tradycyjnie otwieramy też giełdę wolnych miejsc pasażerskich, czyli kto chce a nie ma czym, a kto jedzie i ma miejsce. Szkoda czasu na dymanie godzinę asfaltem.

Zaczynamy w piątek ok. południa. Głównie koszenie, ale gdyby ktoś miał wolny piątek i chciał się przyłączyć, to byłoby idealnie - moglibyśmy wystartować z transportami, które (jak widzieli wszyscy, którzy byli na Górowej) stanowią wąskie gardło całej zabawy.

W piątek stanie też na pewno jeden namiot, nie trzeba więc martwić się o nocleg. Warto natomiast zabrać ze sobą butelkę wody, bo wodociąg też trzeba najpierw zrobić.

W planie, oprócz tradycyjnych zabaw:
- budowa półki (a właściwie regału) we wiacie
- budowa półki w namiocie bazowym (stara osiągnęła ten stan w którym nie ma już w co wbijać następnych, usztywniających gwoździ)
- naprawa ogrodzenia, nowy maszt
- może uda się ruszyć stryszek wiaty?
- niestety nie będzie szycia podpinek. Wszystkie są nowe:(

Co zabrać?
- rękawice robocze, strój roboczy, jak ktoś ma, to nie zapomnieć apteczki
- śrubokręty krzyżakowe, a najlepiej wkrętarki. Mogą być przewodowe, czyli po prostu wiertarki, z odpowiednią końcówką
- worki na śmieci, świeczki
- przydałaby się też jakaś piła elektryczna do drewna - będzie szybciej
- każde elektronarzędzie z własnym przedłużaczem, a najlepiej dwoma
- dwa metry łańcucha (jeśli ktoś dysponuje, choć rozumiem, że to nie ta subkultura) - jako brakujący element zeszłorocznej rynny
- polecam też poleżeć trochę w tygodniu krzyżem, w intencji utrzymania się pogody

Pozostaje poprosić o deklaracje, kto się wybiera. Żebyśmy mogli zaplanować prace, zapewnić miejsca do spania.

ps. w tym roku, oprócz słynnych wieloosobowych pokoi, nowa usługa: http://osobistawrozka.pl/gluchaczki_slaskie.html
Jola
Posty: 357
Rejestracja: 08 gru 2008 01:00

Re: Rozbijania

Post autor: Jola »

Hej. My jedziemy w piątek późnym wieczorem lub w sobotę bladym świtem. Mamy psa i dwa wolne miejsca w aucie, więc możemy kogoś przygarnąć. Możemy takoż przygarnąć jakąś podpinkę albo innego lateksa.
Tyle w kwestii Głuchaczek.
Przy okazji poszukuję miejsca w jakimś aucie udającym się w piątkowe popołudnie (po 16) na Wały. W ramach bagażu podręcznego mam psa, ale on jest jeszcze niewielki więc razem zajmujemy jedno miejsce. Pies dobrze znosi podróż samochodem w roli pieska z kiwającą główką pod tylną szybą w samochodzie. Co sprawia, że inni użytkownicy drogi są bardzo przychylni i uprzejmi w stosunku do auta wyposażonego w takiego pieska ;)
Rafał
Posty: 644
Rejestracja: 08 kwie 2006 01:00

Re: Rozbijania

Post autor: Rafał »

Poszukuję transportu z Bytomia/Katowic w sobotę późnym wieczorem - po 20/21, jeśli cudownym zrządzeniem losu ktoś by się o równie dziwnej porze zamierzał wybrać to chętnie dołączę. Praca w niedzielę się mam nadzieję jakaś znajdzie, w najgorszym razie posprzątam po sobotnim wieczorze ;)
adamm
Posty: 823
Rejestracja: 15 kwie 2009 16:15

Re: Rozbijania

Post autor: adamm »

szanowni studenci - porzućcie egzaminy i inne takie! Optymalnie w piątek od południa przydałby się min. z 3 osoby na Głuchaczach, żeby odpalić le(c/n)iwego Kubę i transporty na bazę kulać. Także pakować kserówki i inne pomoce sesyjne - po drodze powchłaniacie :]
Agaa
Posty: 1395
Rejestracja: 29 mar 2010 12:23
Lokalizacja: R.Śl.

Re: Rozbijania

Post autor: Agaa »

Z wielkim żalem, ale studentką już nie jestem, a pracy na Głuchaczki wywozić nie będę :)
My oczywiście będziemy, ale dopiero w piątek wieczorem, niestety z braku auta nie dam rady zabrać materacy i podpinek, za to mogłabym może wcisnąć do plecaka kilka śpiworów jeśli będzie trzeba :)
Hanka
Posty: 772
Rejestracja: 16 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Rozbijania

Post autor: Hanka »

to mój Aga, mój! mam jeden i uszyję nawet do niego pokrowiec, żeby luzem nie latał :)
ODPOWIEDZ