Rozbijania

Nasze bazy i chatki (Głuchaczki, Wały, Górowa i Zagroń).

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Rozbijania

Post autor: Dzik »

Choć już pewnie jestem nudny, to przypominam i zapraszam jeszcze raz na rozbijania:
Głuchaczki: 17-19 czerwca
Wały: 24-26 czerwca

Na Głuchaczkach planuję zacząć w piątek, więc kto może - brać urlopy i przyjeżdżać. Pogoda już zamówiona (żeby nie było wątpliwości - upalna i bez chmurki).
W planie budowa drzwi wejściowych, rynien, półek i śmietników we wiacie, odtwarzanie stołów (ktoś im spalił nogi...). Na wizję i realizację czeka też ciągle wdzięczny temat bramy bazy.

Najlepiej zabrać ze sobą trochę wody (na początku nie będzie jeszcze wodociągu), rękawice robocze, tudzież inną odzież ochronną (w planie ciapranie się w lepiku), a z narzędzi, to przede wszystkim wkrętarki (z zapasem naładowanych wcześniej aku), ewentualnie ręczne śrubokręty krzyżakowe, młotki, siekierki, przybory do szycia (miejmy nadzieję, że to już ostatni raz w historii bazy będzie trzeba szyć podpinki), piły i co tam komu wpadnie w rękę. Przydałby się też zapasowy zszywacz tapicerski. W sumie przydadzą się też wszelkie narzędzia online'owe, bo będziemy mieć agregat (wiertarki z bitami, piły, frezy, przedłużacze). Dla pewności można podpisać swoje narzędzia markerem. Osoby, które mają wolny kawałek miejsca w aucie, mogą tam wrzucić namiot i karimaty - raczej nie będą potrzebne, ale dobrze jak są.
Baza będzie też wdzięczna miłemu darczyńcy za przekazanie wieszanej suszarki do naczyń.

Zachęcam też do zgłaszania się na bazowanie - pozostały wolne aż trzy terminy:
- 19-26 Czerwiec 2011
- 24-31 Lipiec 2011
- 31 Lipiec - 07 Sierpień 2011
Czasu już zostało niewiele i w sumie nie pamiętam takich dziur miesiąc przed rozbijaniem. Głupio zebyśmy rozbijali bazę tylko po to, żeby ją 4 tygodnie później zwijać... Jeśli ktoś nie może poświęcić całego tygodnia - nie ma sprawy, każdy dzień się liczy.
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Rozbijania

Post autor: Dzik »

Na Głuchaczkach doszedł kolejny nieobsadzony tydzień: 14-21 sierpień 2011.
barbra
Posty: 789
Rejestracja: 05 kwie 2009 21:53
Lokalizacja: zkrwiikości

Re: Rozbijania

Post autor: barbra »

temat główny: Głuchaczkowe Rozbijanie
podtemat słuszny: Party
tekst: Mili i najmilsi, skoro już w zeszłym roku po bazowaniu było SPA, to w tym roku dla odmiany małe kulturalne degustowanie kawy/herbaty, przy kawałku ciasta. Ale do sprawy trzeba się przygotować: każdy kto chce dołączyc do biesiadnego stołu ( mam nadzieję że wszyscy bedący na rozbijaniu) musi przytachac z domu filizankę ze spodkiem i talerzyk. Oczywiście sprawa wymaga elegancji, więc panowie wskakują w garniak ( jakąś jego część, może być chociaż marynarka, kamizelka, albo koszula z jaką muchą, krawatem. jesli wam szkoda tych prosto z szafy to pamiętajcie że szmaciaki są dobrze wyposazone w takie szaty). Panie wiadomo wszytsko co z kiecką, sukienką związane, kapelusze słomkowe to juz wogóle byłby szał przeogromny i myślę że paniom nie trzeba więcej nic w sprawie stroju pisać ( się odnajdą w temacie zapewne)
Na koniec możemy przyogniskować z kiełbaskami-więc tez zabierzcie ze sobą
czas realizacji: Sobotnie popołudnie/wieczór, jak się z robotą uwiniemy
miejsce: rozbite Głuchacze
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Rozbijania

Post autor: Dzik »

Czy ktoś jeszcze wybiera się na rozbijanie Głuchaczek i nie ma czym dojechać? Albo szuka współpodróżnych do auta? Na razie wiem na pewno o miejscach w piątek wieczór.
Asia
Posty: 98
Rejestracja: 07 kwie 2009 19:40
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Rozbijania

Post autor: Asia »

Dziku, to ja bym się z Wami zabrała :smile:
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Rozbijania

Post autor: Dzik »

Ok, umów się z Agnieszką, ona jedzie wieczorem - ja rano.
Jeszcze ważne pytanie - ma ktoś ośnik?
Marek
Posty: 109
Rejestracja: 03 maja 2009 23:18
Lokalizacja: Katowice

Re: Rozbijania

Post autor: Marek »

witam! ja chętnie się wybiorę w piątek na rozbijanie. ma ktoś jakieś wolne miejsce?
Karweta
Posty: 1464
Rejestracja: 25 paź 2009 21:59
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Rozbijania

Post autor: Karweta »

Cześć.

Ponieważ wybieram się w piątek dopiero około 18:00 to proponuję miejsce w samochodzie pod jednym warunkiem: zainteresowani wskakują w autobus linii E (PKM Jaworzno, odjazd z dworca PKS w Katowicach; ten kurs: http://www.pkm.jaworzno.pl/rozklady/kur ... -1-13.html), kupują bilet (;-)), jadą do końca trasy i przesiadka do samochodu następuje dopiero w Jaworznie. Miejsc wolnych sztuk cztery, kontakt mailem (m.karweta@gmail.com) albo PW. Czas wyjazdu z Katowic realny dla osób pracujących, a przy okazji zwiedzić można trochę ;-)
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Rozbijania

Post autor: Dzik »

Czy ktoś jeszcze może jechać w piątek rano? Zapewniamy transport, a każda ręka się przyda.
Adamo185
Posty: 55
Rejestracja: 07 kwie 2010 20:46
Lokalizacja: z Górnego Ślonska

Re: Rozbijania

Post autor: Adamo185 »

Michale :) ja się z wielką chęcią zabiorę z Tobą jeśli można w piątek rano

wykazuje 100 % (bądź większą) chęć do pracy :)
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Rozbijania

Post autor: Dzik »

No to miło:) Zadzwoń tylko do mnie (602101480), albo w inny sposób przekaż mi numer telefonu - sytuacja jest tak dynamiczna, że tak się będzie najłatwiej umówić. Kto jeszcze ma ochotę?
oligatorek
Posty: 190
Rejestracja: 06 kwie 2009 09:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Rozbijania

Post autor: oligatorek »

gdyby gdzies sie znalazlo jeszcze jakies wolne miejsce na piatek rano to rachwalanka jest chetna:)
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Zwijania

Post autor: Dzik »

Zapraszam już teraz na zwijania Głuchaczek i Wałów w przyszły weekend. Na Głuchaczkach zaczniemy w piątek 26.08 pod wieczór, choć bazowi zapraszają oczywiście wcześniej:) Z rzeczy do zabrania to chyba tylko chusteczki do ocierania łez, rękawice robocze, no i tradycyjnie wkrętarki. Może się zdarzyć, że uwiniemy się ze wszystkim w sobotę, więc jeśli ktoś chce zostać na pewno do niedzieli, to może przydać się karimata/epik.
Mam też wolne miejsca w aucie.
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Rozbijania

Post autor: Dzik »

Przypomnę, że przewoźnik kolejowy już-nie-PKP Patologie Regionalne szykuje na piątek i sobotę kolejny strajk, więc nie ma co na nich liczyć w sprawie dojazdu. A u nas miejsca jeszcze są - wyjazd w piątek po południu i wieczorem. Tel: 602101480
Hanka
Posty: 772
Rejestracja: 16 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Rozbijania

Post autor: Hanka »

Michał K. jest w drodze z dalekich krajów na Wały, zaprasza serdecznie na zwijanie bazy, proceder ten będzie miał początek jutro z założenia do soboty (przy sprzyjającej aurze i dostatecznej liczbie zwijających) serdecznie w jego imieniu zapraszam :)
ODPOWIEDZ