Parapetówka Zagroniowa

Nasze bazy i chatki (Głuchaczki, Wały, Górowa i Zagroń).

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

Karweta
Posty: 1464
Rejestracja: 25 paź 2009 21:59
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: Karweta »

A ja poszukuję kogoś, kto jest skłonny z Jaworzna zabrać mój 800-gramowy, malutki po spakowaniu śpiwór.

Osobę pomocną proszę o kontakt przez PW albo mailem: m.karweta@gmail.com
Ostatnio zmieniony 29 maja 2012 19:56 przez Karweta, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: Dzik »

Mamy też do zabrania całą kupę innych rzeczy, takich jak podpinka, materace... Chętnie bym rozdał komuś, kto ma trochę miejsca w bagażniku, bo sami możemy się nie zmieścić, nawet jadąc w 2 osoby. Chodzi o dowóz tylko do Nickuliny, nie na górę. Najlepiej nam będzie dogadać się telefonicznie: 602101480.
Ave
Posty: 1359
Rejestracja: 07 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: Ave »

Przypominam, że najlepszym sposobem dojazdu na ZINO jest pociąg o 18:29 z Katowic, który na stacji Rajcza Centrum przyjeżdża o godz. 21:27.

Miejscem zbiórki i jednocześnie startem jest Restauracja Tri Monti w samym centrum Rajczy, praktycznie na głównym skrzyżowaniu, gdzie odchodzi droga na Ujsoły.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2012 12:42 przez Ave, łącznie zmieniany 1 raz.
krzychs
Posty: 277
Rejestracja: 07 mar 2012 20:55
Lokalizacja: Kato
Kontakt:

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: krzychs »

dla Wszystkich wpadających na peron na ostatnią chwilę - wg internetowego rozkładu pkp pociąg staruje o 18:29, więc weźcie poprawkę na tą info ;)
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: Dzik »

Marcus - śpiwora możesz nie brać, załapiesz się na pierwszą noc w śpiworze chatkowym.
Pablo
Posty: 217
Rejestracja: 24 mar 2011 07:17

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: Pablo »

Z naszego kursu przybędzie ekipa w składzie ja, Franc, Basia i Wojtek. Ja zostaję w sobotę poremontować, nie bardzo wiem jak reszta (oni sami też jeszcze nie wiedzą). Zawijam w niedzielę skoro świt, kto chętny, sprowadzam przez Żleb Matyszoka w 50 minut na PKP :D
Ave
Posty: 1359
Rejestracja: 07 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: Ave »

Z naszego kursu przybędzie ekipa w składzie ja, Franc, Basia i Wojtek

Dzięki za konkretne info :-)
Karweta
Posty: 1464
Rejestracja: 25 paź 2009 21:59
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: Karweta »

Dziku - dzięki za info! A to te świeżo prane? :->

I mam jeszcze prośbę, czy ktoś z Was mógłby zabrać klucze imbusowe od 4mm w dół? Głupia sprawa, ale jest mi potrzebny jeden (chyba to jest 2,5, ale nie jestem pewny), a w Bratysławie mam tylko "piątkę"...
Ave
Posty: 1359
Rejestracja: 07 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: Ave »

marcus pisze:I mam jeszcze prośbę, czy ktoś z Was mógłby zabrać klucze imbusowe od 4mm w dół? Głupia sprawa, ale jest mi potrzebny jeden (chyba to jest 2,5, ale nie jestem pewny), a w Bratysławie mam tylko "piątkę"...
Przywiozę zestaw imbusów.
Agaa
Posty: 1395
Rejestracja: 29 mar 2010 12:23
Lokalizacja: R.Śl.

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: Agaa »

marcus pisze:Dziku - dzięki za info! A to te świeżo prane? :->
Karwetou wyobraź sobie, że one są nawet świeżo kupione! Tak więc masz okazję przeprowadzić profesjonalny test :)

W kwestii transportu: mam aż jedno wolne miejsce w aucie, ruszam w piątek o 16:00 z centrum Katowic, więc jeśli ktoś ma ochotę zabrać się w towarzystwie dwóch osób, materaca, podpinki do NS'a i śpiworów to zapraszam :) Tel. 603772589
Karweta
Posty: 1464
Rejestracja: 25 paź 2009 21:59
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: Karweta »

Agaa pisze:
Karwetou wyobraź sobie, że one są nawet świeżo kupione! Tak więc masz okazję przeprowadzić profesjonalny test :)
Kiedyś czytałem, że jakiś brytyjski internetowy sklep turystyczny płacił za spanie w śpiworach w różnych warunkach (i pisanie później recenzji), ale nigdy nie myślałem, że w SKPB mnie to spotka!
Agaa
Posty: 1395
Rejestracja: 29 mar 2010 12:23
Lokalizacja: R.Śl.

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: Agaa »

marcus pisze:
Agaa pisze:
Karwetou wyobraź sobie, że one są nawet świeżo kupione! Tak więc masz okazję przeprowadzić profesjonalny test :)
Kiedyś czytałem, że jakiś brytyjski internetowy sklep turystyczny płacił za spanie w śpiworach w różnych warunkach (i pisanie później recenzji), ale nigdy nie myślałem, że w SKPB mnie to spotka!
hmm problem w tym że:
a) warunki będą raczej domowe (chyba, że masz zamiar spać w jakimś nietypowym miejscu)
b) szanse, że zarobisz na tym teście są raczej znikome :wink:
Karweta
Posty: 1464
Rejestracja: 25 paź 2009 21:59
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: Karweta »

Agaa pisze:
marcus pisze:
Agaa pisze:
Karwetou wyobraź sobie, że one są nawet świeżo kupione! Tak więc masz okazję przeprowadzić profesjonalny test :)
Kiedyś czytałem, że jakiś brytyjski internetowy sklep turystyczny płacił za spanie w śpiworach w różnych warunkach (i pisanie później recenzji), ale nigdy nie myślałem, że w SKPB mnie to spotka!
hmm problem w tym że:
a) warunki będą raczej domowe (chyba, że masz zamiar spać w jakimś nietypowym miejscu)
Mam doświadczenie w spaniu na tarasie! I mogę spać tam! :-> Szczególnie jak będzie dużo ludzi, a podejrzewam, że będzie. ;-)
Agaa pisze: b) szanse, że zarobisz na tym teście są raczej znikome :wink:
Jak poremontuję to będę miał nocleg za darmo, a to zawsze jakiś "zarobek" ;-)
Ara
Posty: 402
Rejestracja: 17 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: Ara »

Hej :)
Czy przyda nam się "wiertarka z nakładką na papier ścierny" do wyczyszczenia stołów (nie wiem jak to fachowo nazwać)?
Zastanawiam się czy ją wziąć.
Aga
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Parapetówka Zagroniowa

Post autor: Dzik »

Tak,ale oscylacyjna, nie obrotowa.
ODPOWIEDZ