Rozbijanie Wałów 2012:)

Nasze bazy i chatki (Głuchaczki, Wały, Górowa i Zagroń).

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

MiKo
Posty: 96
Rejestracja: 28 sty 2009 12:34

Rozbijanie Wałów 2012:)

Post autor: MiKo »

hej ho:)
żeby się szybko rzuciło w oczy piszę w nowym temacie:)
zapraszam na rozbijanie naszej bazy na Wałach od piątku 29 czerwca

-do przewiezienia 20 nowych lateksów (patrz garaż Dzika..), podpinki, śpiwory, 2 Gawry..nie jestem w stanie sam tego zabrać, więc kto może coś zapakować??i co ważne dowieźć w piątek żeby można było spakować do transportu

ogólny plan rozbijania:
w piątek pakowanie przyczepy u leśniczego lub przygotowanie wszystkiego, bo nie wiadomo do końca czy przyczepa będzie już w pt czy w sob skoro świt
ja będę na miejscu u leśniczego od ok.15..potrzeba ok. 10 osób żeby tam wszystko ogarnąć, ekipa transportowa śpi na dole żeby w sobotę jak najszybciej rano transport ogarnąć
kto może być od piątku??
oczywiście na Wałach w tym czasie można już kosić trawę czy organizować zapas drewna do pieca
w sob jak wszystko dotrze na Wały szybko i sprawnie postawimy bazę na nogi, większych remontów nie będzie, poza postawieniem klopa do pionu:), bo trochę się kipnął

co zabrać:
-rękawice, ciuchy robocze
-worki na śmieci, świeczki, cukier, herbatę,kawę, papier toaletowy..co kto może, na dobry początek:)..no i coś na pulpę i do kanapek żebyśmy z głodu tam nie padli:)
-oczywiście każda ilość gwoździ, wkrętów i narzędzi jakimi możecie wzbogacić bazę
-czy ktoś może zabrać piłę łańcuchową spalinową i/lub kosę spalinową...byłoby szybciej

jeśli o czymś zapomniałem..pytać, pisać:)
zgłaszać kto pojedzie, kto od piątku, kto może coś zabrać, żebym mógł jakoś to ogarnąć
Michał Kozera tel.608520054
jacur
Posty: 111
Rejestracja: 20 mar 2012 10:02
Lokalizacja: Czeladź

Re: Rozbijanie Wałów 2012:)

Post autor: jacur »

Ja najprawdopodobniej dotrę na Wały w czwartek wieczorem/w piątek rano, więc przy ogarnianiu transportu na dole też mogę pomóc.
Przy gromadzeniu drewna również ;) Czy co tam będzie trzeba
Narzędzi, pił ani kos zabrać nie dam rady.

Do zobaczenia na miejscu! :)
Pablo
Posty: 217
Rejestracja: 24 mar 2011 07:17

Re: Rozbijanie Wałów 2012:)

Post autor: Pablo »

Ja podobnie jak Jacek postaram się wyruszyć z domu w piątek rano, coś pozwiedzać, po południu zawinąć na Wały, zmotoryzowany nie jestem, lateksów nie zabiorę, mogę przywieźć dwie ręce gotowe do pracy.
lechu
Posty: 201
Rejestracja: 18 gru 2007 01:00
Lokalizacja: z Mełty

Re: Rozbijanie Wałów 2012:)

Post autor: lechu »

Wybieramy się w piątek, ale wyjazd pewno dopiero późnym wieczorem (jakaś 18-20 z Gliwic)

Od biedy możemy coś lub kogoś zabrać - puki co na samochód ciężarowy typu Skoda Fabia jak na razie przypadają 3 osoby.

Prawdopodobnie pomożemy przy rozładunku na górze bo w planach mamy jeszcze jakoś wieczorem/nocą dopchać się na Jasień/Wały.

Do zobaczenia :)
Ara
Posty: 402
Rejestracja: 17 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Rozbijanie Wałów 2012:)

Post autor: Ara »

Ja wybieram się w piątek po pracy.
Mogę iść na bazę lub do leśniczego, jest mi to obojętne.
Daj znać gdzie mam być :)
Ave
Posty: 1359
Rejestracja: 07 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Rozbijanie Wałów 2012:)

Post autor: Ave »

Ja będę wieczorem w piątek.
Pablo
Posty: 217
Rejestracja: 24 mar 2011 07:17

Re: Rozbijanie Wałów 2012:)

Post autor: Pablo »

Zmiana planów w moim przypadku, jednak piątek wieczór wyjazd, i szukam transportu (Lechu, wciąż wolne miejsce masz?).
Przy okazji jeśli ktoś rozmawiał z Mariuszem o transporcie na Wały to jest to już nieaktualne.
Marek
Posty: 109
Rejestracja: 03 maja 2009 23:18
Lokalizacja: Katowice

Re: Rozbijanie Wałów 2012:)

Post autor: Marek »

witam! wybieram się na Wały w sobotę o poranku. jeśli ktoś jedzie samochodem, to chętnie się zabiorę. mój tel. 508400687. pozdro!
Dorrota
Posty: 1057
Rejestracja: 11 mar 2012 20:05
Lokalizacja: Suszecka metropolia

Re: Rozbijanie Wałów 2012:)

Post autor: Dorrota »

Wybieram się w piątek po południu lub w sobotę rano. I żebrzę o miejsce w aucie dla 2 osób z 2 dużymi plecakami :???: Jeśli ktoś miałby wolne takie ilości miejsca to byłabym wdzięczna :wink:
MiKo
Posty: 96
Rejestracja: 28 sty 2009 12:34

Re: Rozbijanie Wałów 2012:)

Post autor: MiKo »

hej:)
jeśli ktoś chciałby jutro tzn.w czwartek na Wały ok. 17 z Krakowa to kontakt z Michałem tel.516154407
w0dnik
Posty: 31
Rejestracja: 09 paź 2011 18:39
Lokalizacja: Mikołów

Re: Rozbijanie Wałów 2012:)

Post autor: w0dnik »

Ja wybieram się w piątek po południu. Jadę samochodem i mam wolne miejsca. Gdyby ktoś był zainteresowany to podaję nr. tel.:602174842.
MiKo
Posty: 96
Rejestracja: 28 sty 2009 12:34

Re: Rozbijanie Wałów 2012:)

Post autor: MiKo »

hej
ciągle potrzebny jest transport.. do zabrania 5 lateksów, 3 podpinki do Nsa, 15 śpiworów, Gawra, kosa spalinowa, piła spalinowa..nie jestem w stanie zabrać tego wszystkiego..
pomóżcie proszę..na razie pomogła mi w tym jedna osoba i to spoza koła...
Mnichu
Posty: 65
Rejestracja: 29 sie 2009 00:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Rozbijanie Wałów 2012:)

Post autor: Mnichu »

Ja sie wybieram na Wały dopiero około 20 lipca , pozabieram kilka rzeczy z domu które przydadzą sie na Wałach (narzędzia /kombinerki, śrubokręty, dłuta/, jakieś śpiwory, apteczka wojskowa metalowa, opaski typu zip)
MiKo
Posty: 96
Rejestracja: 28 sty 2009 12:34

Re: Rozbijanie Wałów 2012:)

Post autor: MiKo »

Wały rozbite:)
dziękuję wszystkim, którzy przyjechali na rozbijanie bazy i postawili ją w morderczej pogodzie. Szczególne podziękowania dla Michała i Igora za pomoc w transporcie:) wszystkim którzy poświęcili swój czas i siły, wielkie , wielkie dzięki
pozdrawiam
Ave
Posty: 1359
Rejestracja: 07 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Rozbijanie Wałów 2012:)

Post autor: Ave »

@Michał: Dzieki za cierpliwość z użeraniem sie z wykończonymi słońcem obibokami ;-)
ODPOWIEDZ