Zwijanie baz

Nasze bazy i chatki (Głuchaczki, Wały, Górowa i Zagroń).

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

jacekp
Posty: 211
Rejestracja: 01 kwie 2009 19:27
Lokalizacja: Katowice

Zwijanie baz

Post autor: jacekp »

Chciałbym wszystkich gorąco zaprosić do udziału w tegorocznym zwijaniu baz namiotowych :wink:

Na pewno jak co roku bardzo przydadzą się wkrętarki z naładowanymi akumulatorami (najlepiej też zapasowymi) i jakieś rękawice robocze. Nie zapominajmy również o dobrych humorach, chęciach do pracy oraz oczywiście obecności na terenie bazy :razz:

W kwestii wkrętarki - czy ktoś z osób, które się nie wybierają na zwijanie, byłaby skłonna takową pożyczyć :?:

Istotna sprawa dla Głuchaczek.
Otóż obecna bazowa musi najpóźniej w piątek popołudniu opuścić bazę. Czy ktoś może wybiera się na tam wcześniej? W piątek rano bądź może nawet już w czwartek wieczorem :?:

No i ostatnie - czy jedzie ktoś samochodem :?: Bardzo chętnie bym się z kimś zabrał. Najlepiej w piątek, godzina do ustalenia (postaram się dopasować).
krzychs
Posty: 277
Rejestracja: 07 mar 2012 20:55
Lokalizacja: Kato
Kontakt:

Re: Zwijanie baz

Post autor: krzychs »

skromna uwaga a propos spraw istotnych dla Głuchaczek...
Gargamel przelewa się od dołu a Klakier chce wyjść górą, więc chyba trzeba by zakupić odpowiednich mikro-pomocników i zaaplikować, by na przyszły sezon był ok ;)
reszta spraw rozwiąże się sama...
powodzenia na zwijaniu :)
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Zwijanie baz

Post autor: Dzik »

Ekonomiści i szambolodzy od lat wiodą spór - czy lepiej wrzucić do kibelka biolatrin, czy granat (rozpryskowy:P).
Mnie na zwijaniu nie będzie, ale gdyby - nie daj Boże - któryś namiot został pechowo lekko zawilgocony przez zjawisko atmosferyczne, którego nazwy nie odważę się przywołać, to dysponuję ewentualnym miejscem do suszenia jednej sztuki.

Dajcie znać kto planuje się wybrać na Głuchaczki - zawsze to łatwiej zapanować zwijanie.
Pablo
Posty: 217
Rejestracja: 24 mar 2011 07:17

Re: Zwijanie baz

Post autor: Pablo »

Temat nie został spersonalizowany bazowo, więc pozwolę sobie zapytać czy ktoś może wybiera się jakimś automobilem na Wały w sobotę / późny wieczór w piątek ?
MiKo
Posty: 96
Rejestracja: 28 sty 2009 12:34

Re: Zwijanie baz

Post autor: MiKo »

hej ho:)
zwijanie Wałów...zapraszam najlepiej w piątek lub bardzo wcześnie w sobotę
transport umówiony na 12.00 w sobotę, więc wszystko trzeba zwinąć do tej godziny, a co się da to już w piątek
kto chciałby przyjechać w sob ok południa..to nie ma już po co , chyba że posiedzieć w pięknym miejscu:)
wracam na Wały w czwartek wieczorek ok 19 z Katowic..gdyby ktoś chciał się zabrać to dajcie znać
wybiera się ktoś na zwijanie Wałów poza Grzałą juniorem?
Damian2
Posty: 27
Rejestracja: 15 sty 2012 15:08
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Zwijanie baz

Post autor: Damian2 »

Ja plus Natalia będziemy na Głuchaczkach:)
Pablo
Posty: 217
Rejestracja: 24 mar 2011 07:17

Re: Zwijanie baz

Post autor: Pablo »

Oooo ale jak mam dotrzeć przed południem w sobotę komunikacją miejsko-wiejską to chyba będzie ciężko :( Nic to, coś się wykombinuje, ostatni PKS na Szczawę o 20.10 z Krakowa chyba :)
pkarp85
Posty: 51
Rejestracja: 06 kwie 2011 21:40

Re: Zwijanie baz

Post autor: pkarp85 »

Chciałbym pojechać na Głuchaczki, czy może ktoś mnie zabrać samochodem?
mcyron
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2012 09:43
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Zwijanie baz

Post autor: mcyron »

I ja mogę zwijać, jeśli mnie ktoś zechce na miejsce dowieść :)
Rafał
Posty: 644
Rejestracja: 08 kwie 2006 01:00

Re: Zwijanie baz

Post autor: Rafał »

będziemy na Głuchaczkach z kilkuosobową paczką z mięsnego (w sobotę w godzinach ranno-przedpołudniowych)
rjka
Posty: 87
Rejestracja: 29 maja 2007 01:00
Lokalizacja: jaworzno
Kontakt:

Re: Zwijanie baz

Post autor: rjka »

bedziemy na gluchaczkach pod wieczor w piatek. jedziemy z jaworzna jesli ktos chce sie zabrac - 504616205
pkarp85
Posty: 51
Rejestracja: 06 kwie 2011 21:40

Re: Zwijanie baz

Post autor: pkarp85 »

Czy wziąłby mnie ktoś jutro rano na Głuchaczki (ewentualnie na Wały)?
MiKo
Posty: 96
Rejestracja: 28 sty 2009 12:34

Re: Zwijanie baz

Post autor: MiKo »

Ogromne podziękowania dla:
Marty, Ani, Pawła, Mariusza, Tomka, Igora, Michała
za pojawienie się na zwijaniu Wałów...bez Was znów zwijałbym bazę z bazowymi:(
dzięki:)


ps. Wały i tak są najfajniejsze:):):)
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Zwijanie baz

Post autor: Dzik »

Wczoraj pobity został rekord pojemności seicenta - dwa największe i najstarsze NSy. Teraz trzeba je (i inne, które przyjadą dziś) wysuszyć. Pytanie więc, czy dysponujecie:
- wersja I: teren typu trawnik/plac, pozwalający na rozłożenie minimum tropiku złożonego na pół, czyli ok. 6x4m i ktoś, kto może w miarę schnięcia namiotu obracać go, a w końcu sukcesywnie składać (jedna osoba da radę, 2-3 godziny przy dobrym słońcu)
- wersja II: podobnych wymiarów pomieszczenie np. na strychu - wtedy trzeba by umówić się w kilka osób, namiot wciągnąć, rozłożyć, a jak na pewno wyschnie (za jakiś tydzień), znów większymi siłami ściągnąć. Najlepsze oczywiście pomieszczenia parterowe, z szerokimi drzwiami:)
Mowa oczywiście o suszeniu samych tropików, na płasko, bez stawiania stelaży.
rjka
Posty: 87
Rejestracja: 29 maja 2007 01:00
Lokalizacja: jaworzno
Kontakt:

Re: Zwijanie baz

Post autor: rjka »

parę fotek ze zwijania głuchaczek

https://picasaweb.google.com/1015388447 ... IvBt6CVqwE
ODPOWIEDZ