Rozbijanie Wałów 2013:)

Nasze bazy i chatki (Głuchaczki, Wały, Górowa i Zagroń).

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

MiKo
Posty: 96
Rejestracja: 28 sty 2009 12:34

Rozbijanie Wałów 2013:)

Post autor: MiKo »

hej ho:)
czas na Wały:) plan rozbijania jest z grubsza taki:
zaczynamy w piątek, ja będę na miejscu ok 15-16, w planie koszenie Wałów i pogłębienie dołu pod klop..bardzo potrzebna saperka, poza tym inne prace porządkowo-przygotowawcze i wieczór przy ognisku:)
traktor umówiony na sobotę o 7 rano do załadunku, będą dwa kursy bo dodatkowo sporo drewna do wwiezienia i nowy Ns..w tym roku na Wałach staną 4 namioty:). Największa ilość pracy będzie w sob od rana do wieczora..postawienie bazy na nogi, ale też solidny remont klopa z postawieniem w nowym miejscu, remont stołów, ławek i budowa podestów do czwartego namiotu,naprawa huśtawki itd.
Przydałoby się więcej narzędzi niż te z bazy..młotki, wkrętarki ze dwie,każda ilość gwoździ i wkrętów. Można też na dobry początek zabrać coś z zestawu: herbata,kawa, cukier, papier toaletowy, duże wory na śmieci..jak coś macie na zbyciu to zabierajcie:)
Bardzo proszę o zgłaszanie swojej gotowości:)
kto będzie w piątek? kto może zabrać saperkę i kosę spalinową?
i Najważniejsze ..kto może coś zabrać autem?..do transportu mamy..cały nowy NS, trzy podpinki,mnóstwo śpiworów, gawre ( Marta czy gawra jest u ciebie?), tropik z Ns`a, agregat
czekam na odzew tutaj lub tel. 608520054
pozdrówki
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Rozbijanie Wałów 2013:)

Post autor: Dzik »

No no, ambitne plany! Jakby co, mogę pożyczyć saperkę.
Ave
Posty: 1359
Rejestracja: 07 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Rozbijanie Wałów 2013:)

Post autor: Ave »

Raczej będę już od piątku, aczkolwiek miejsca w autku na sprzęty nie będzie za bardzo :/
agnika
Posty: 333
Rejestracja: 16 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: z Mełty

Re: Rozbijanie Wałów 2013:)

Post autor: agnika »

Na 100 % będziemy na rozbijaniu i pewnie dojedziemy w piątek wieczorem (raczej później niż wcześniej). Na składzie mamy na pewno jedną leciwą saperkę. Jeśli chętnych do auta nie będzie zbyt wielu to coś możemy zabrać ale tu już nie ze mną temat - w aucie ino sprzątam ;-)

Jednocześnie tradycyjnie zgłaszam się do ogarnięcia kuchni. Nie wiem tylko czy zostały z zeszłego roku jakieś środki czystości (szmaty, płyt do naczyń itp). Jak co wezmę z domu.

Do zobaczenia na Wałach :grin:
lechu
Posty: 201
Rejestracja: 18 gru 2007 01:00
Lokalizacja: z Mełty

Re: Rozbijanie Wałów 2013:)

Post autor: lechu »

I ja zgłaszam się jako chętny do rozbijania.
Przyjedziemy w trójkę a może i nawet w piątkę.
Być może w piątek, choć bardziej prawdopodobne, że w sobotę rano.

Będę miał ze sobą sławną "breszkę" z głuchaczek do robienia otworów pod paliki.
Miło by było gdyby udało się ją wrzucić do jakiegoś transportu i nie musiałbym jej wnosić na górę.

Co do wkrętarki - spróbuję zabrać swoją.

Pozdrowienia i do zobaczenia
jacekp
Posty: 211
Rejestracja: 01 kwie 2009 19:27
Lokalizacja: Katowice

Re: Rozbijanie Wałów 2013:)

Post autor: jacekp »

Również i ja będę :mrgreen:

Na ten moment ciężko jest mi określić, czy dotrę jeszcze w piątek, czy dopiero w sobotę. Za kilka godzin jadę na delegację do Stalowej Woli i jeszcze nie wiem czy nie zostanę tam aż do piątku włącznie...

W każdym razie, będę miał ze sobą Księgę meldunkową, KP i KW oraz nici do szycia NSów. No i najchętniej zabrałbym się z kimś samochodem. Mam nadzieję, że w czwartek po 15 będę już wiedział kiedy wracam, więc będę mógł się do kogoś z Was zwrócić :wink:

Michał, wspominałeś też coś ostatnio chyba o agregacie itp. Nie jestem pewien z kim w końcu sprzęt ciężki pojechał, ale najprawdopodobniej z Bratkami.
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Rozbijanie Wałów 2013:)

Post autor: Dzik »

Agregat miał wrócić z Grzesiem i nie odstępować go, póki nie zajadą na Wały.
Lechu - a tą brechę to masz prywatną, czy tą Głuchaczkową? Pytam trochę pod kątem Zagronia, a trochę prywatnie:)
lechu
Posty: 201
Rejestracja: 18 gru 2007 01:00
Lokalizacja: z Mełty

Re: Rozbijanie Wałów 2013:)

Post autor: lechu »

No i tego nie wiem....
Ogólnie zabrałem z ją Głuchaczek, ale czyja to własność - niestety nie wiem.
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Rozbijanie Wałów 2013:)

Post autor: Dzik »

Czyli ta o której myślę, własność kołowa, głuchaczkowa:)
jolka
Posty: 298
Rejestracja: 15 mar 2013 16:13
Lokalizacja: Burkersdorf

Re: Rozbijanie Wałów 2013:)

Post autor: jolka »

Będę już w piątek. Co do ewentualnego miejsca w autku dam jednak znać dopiero jutro.
marta.k
Posty: 112
Rejestracja: 14 mar 2013 23:25
Lokalizacja: Kato

Re: Rozbijanie Wałów 2013:)

Post autor: marta.k »

Nie mam co prawda specjalistycznego sprzętu, ale chętnie pojadę:) jakby była opcja załapać się z kimś w piątkowy wieczór to byłoby super:)
marta.k
Posty: 112
Rejestracja: 14 mar 2013 23:25
Lokalizacja: Kato

Re: Rozbijanie Wałów 2013:)

Post autor: marta.k »

(Przypadkiem wrzuciłam post do złego wątku i nie mogę skasować, więc tylko edytuję) ;p
Ostatnio zmieniony 27 cze 2013 14:31 przez marta.k, łącznie zmieniany 1 raz.
Ave
Posty: 1359
Rejestracja: 07 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Rozbijanie Wałów 2013:)

Post autor: Ave »

Jedziemy już w piątek autkiem z Katowic (ok 16:00-18:00) przez Kraków (ok. 17:00-19:00). (ewentualnie Gliwice 15:30-17:30 ;) ) Mamy dwa miejsca wolne. Jak nikt się nie zgłosi do czwartku wieczór to bierzemy zamiast ludzików śpiwory, o! ciepło będzie ;)
w0dnik
Posty: 31
Rejestracja: 09 paź 2011 18:39
Lokalizacja: Mikołów

Re: Rozbijanie Wałów 2013:)

Post autor: w0dnik »

Rzeczywiście agregat wrócił ze mną z Głuchaczek i pojedzie ze mną na Wały.
Do zobaczenia :).
MartaOlszowka
Posty: 615
Rejestracja: 21 kwie 2008 01:00

Re: Rozbijanie Wałów 2013:)

Post autor: MartaOlszowka »

Potwierdzam, Gawra jest u mnie! Możecie po nią wpaść kiedy chcecie, tylko proszę o telefon, żebym była w domu (506 356 843).
ODPOWIEDZ