Dach na Zagroniu

Nasze bazy i chatki (Głuchaczki, Wały, Górowa i Zagroń).

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Dach na Zagroniu

Post autor: Dzik »

Jak kto może, to weźcie namioty, bo liczba miejsc noclegowych na strychu wyniesie zero. A może być nas dużo, więc w salonie będzie ciasno. Alternatywą jest jeszcze praca i spanie na trzy zmiany:P
agnika
Posty: 333
Rejestracja: 16 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: z Mełty

Re: Dach na Zagroniu

Post autor: agnika »

W przeciwieństwie do chłopa swego mogę kogoś zabrać. Będę jechać w niedzielę w okolicy godziny 17-18 z Mikołowa. Mogę zgarnąć po drodze, w razie czego przyjmuje też drobne zamówienia od ekipy remontowej.

Pewnie z wieloma osobami się minę ale i tak -> do zobaczenia :grin:
Ave
Posty: 1359
Rejestracja: 07 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Dach na Zagroniu

Post autor: Ave »

Niestety nie dam rady zjawić się na Zagroniu w żaden z majowych weekendów. Powodzenia! :)

ps. mati - gratulacje, w końcu czasem się piwa napijesz ;p
Młody
Posty: 8
Rejestracja: 12 sty 2010 00:07

Re: Dach na Zagroniu

Post autor: Młody »

Krótkie pytanko.
Czy ktoś jutro jedzie na Zagroń z Katowic lub Krakowa między 11 a 12?
w0dnik
Posty: 31
Rejestracja: 09 paź 2011 18:39
Lokalizacja: Mikołów

Re: Dach na Zagroniu

Post autor: w0dnik »

Ja wyruszam z Mikołowa jutro o godz 7:30. Mam jeszcze 3 wolne miejsca na pokładzie.
ŁUKASZ BRATEK
Posty: 20
Rejestracja: 01 mar 2010 12:49

Re: Dach na Zagroniu

Post autor: ŁUKASZ BRATEK »

jade na zagoń dziś ok 16,30-17,00 z orzesza jedno miejsce wolne 512429626 wracam jutro z rana najpóżniej na 12 w orzeszu nazot
Wolf
Posty: 341
Rejestracja: 13 gru 2006 01:00
Lokalizacja: Grosse Bäckern

Re: Dach na Zagroniu

Post autor: Wolf »

Jade jutro o 6.00 z Katowic, powrot wieczorem. Mam 2-3 miejsca. Kontakt 784801280
Młody
Posty: 8
Rejestracja: 12 sty 2010 00:07

Re: Dach na Zagroniu

Post autor: Młody »

Czy prace remontowe będą trwały przez poniedziałek, wtorek i środę?
Agaa
Posty: 1395
Rejestracja: 29 mar 2010 12:23
Lokalizacja: R.Śl.

Re: Dach na Zagroniu

Post autor: Agaa »

Zapewne coś będą dłubali przy dachu
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Dach na Zagroniu

Post autor: Dzik »

Coś będzie się działo jeszcze jutro i wszelka pomoc im się przyda, bo dziś większość wyjechała. Potem start od środy wieczora lub czwartku rano. Natomisat przydałby się ktoś, kto mógłby zostać od jutra do środy, żeby chata nie została sama - jest półotwarta (brakuje ścian szczytowych, choć jest zabite zejście na dół) i nakryta plandekami, których warto by doglądać.
Tak, że jeśli tylko możesz - przyjeżdżaj. Przyszłużysz się mocno, a przy tym nie narobisz:)
Jakby co - mój tel 602101480
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2014 10:03 przez Dzik, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Dach na Zagroniu

Post autor: Dzik »

Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: Dach na Zagroniu

Post autor: Dzik »

Wieści z terenu: nie przerywamy roboty, przez cały czas będzie na Zagroniu kilka osób, więc zapraszamy kolejne.
Od czwartku ruszamy pełną parą:
- papowanie
- zabudowa szczytów
- wszelkie możliwe ciesielskie wykończenia

Kilka informacji praktycznych:
- był incydent związany z parkowaniem "na zakręcie" (zakręt na nieutwardzonej drodze, koło kamiennego mostku, gdzie droga odchodzi od potoku i wspina się w górę) - koparka miała problem ze zmieszczeniem się na łuku. Stąd uprasza się o wyobraźnię przy parkowaniu: długi samochód musi zaczynać brać zakręt od lewej strony drogi, inaczej tył spadnie mu z prawej do rzeki.
- padać oczywiście nie będzie, ale warto zabrać coś bardzo przeciwdeszczowego: w razie ulewy nie chowamy się pod dach (bo go nie ma), tylko raźnie lecimy nakrywać co się da plandekami.
Wolf
Posty: 341
Rejestracja: 13 gru 2006 01:00
Lokalizacja: Grosse Bäckern

Re: Dach na Zagroniu

Post autor: Wolf »

Dzik pisze:Wieści z terenu: nie przerywamy roboty, przez cały czas będzie na

Kilka informacji praktycznych:
- był incydent związany z parkowaniem "na zakręcie" (zakręt na nieutwardzonej drodze, koło kamiennego mostku, gdzie droga odchodzi od potoku i wspina się w górę) - koparka miała problem ze zmieszczeniem się na łuku. Stąd uprasza się o wyobraźnię przy parkowaniu: długi samochód musi zaczynać brać zakręt od lewej strony drogi, inaczej tył spadnie mu z prawej do rzeki.
Do tego dodam, że Pączek miał spuszczony luft w kole (parkował na zakręcie), a Grzesiu, który parkował pod kościołem pozbył się kierunkowskaza z nadkola :evil: To kolejny raz kiedy nasze samochody zostają uszkodzone w chamski sposób (w lutym rozbili Cionie tylna szybę i zrobili włam do auta - parkowała przy mostu). Najgorsze jest to, że policja wie kto, ale nic mu nie zrobią bo jak powiedzieli "komornik nie ma z czego ściągnąć, a więzienia są przepełnione" :twisted:
Agaa
Posty: 1395
Rejestracja: 29 mar 2010 12:23
Lokalizacja: R.Śl.

Re: Dach na Zagroniu

Post autor: Agaa »

Jeszcze kilka zdjęć i filmik z transportu krokwi na dach :)
https://plus.google.com/u/0/photos/1017 ... 3647489457
olka
Posty: 112
Rejestracja: 15 mar 2012 11:19
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Dach na Zagroniu

Post autor: olka »

I mnie to wszystko ominęło :(
ODPOWIEDZ