Sylwester 2017 w chacie na Zagroniu!

Wszelkiego rodzaju wyjazdy - te bliskie i te dalekie.

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

ODPOWIEDZ
Agu_Agata
Posty: 71
Rejestracja: 23 lut 2017 18:01
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Sylwester 2017 w chacie na Zagroniu!

Post autor: Agu_Agata »

"Nigdy, nigdy nie wyjedziemy do Moskwy! Wiem, że nie wyjedziemy!" - jak pisał jeden z wybitnych rosyjskich dramaturgów. My mamy szanse jeszcze do Moskwy wyjechać, ale zanim to nastąpi....

Kurs "Pelikanowy" 2017/18 ma ogromny zaszczyt i niewątpliwą przyjemność zaprosić wszystkich członków i sympatyków SKPB Katowice na ostatnią imprezę 2017 roku zarazem pierwszą imprezę 2018 roku!

W sylwestrową noc chata na Zagroniu stanie się częścią ROSJI! Przeniesiemy się do kraju, skąd pochodzą wspaniali pisarze, najlepszy balet, gdzie mróz jest srogi, a krew rozgrzana!
Parkiet będzie płonąć rosyjską energią, z głośników, (a może i z naszych ust) będzie słychać melodyjność języka rosyjskiego, z zagroniowej kuchni opanowanej przez Pelikany będą się roznosić cudowne zapachy specjalnie przygotowanego na tę okazje jedzenia.

Prosimy o strój dopasowany do tematu przewodniego (w interpretacji własnej ). Za potwierdzenie swojego udziału w imprezie uznajemy wpłatę składki na jej organizacje w wysokości 15 zł na konto: 86105015881000009070081428.

Mamy nadzieje na miłe, wspólne powitanie Nowego Roku!

Kurs "Pelikanowy" 2017/2018
Voyt
Posty: 442
Rejestracja: 05 wrz 2012 19:44
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Sylwester 2017 w chacie na Zagroniu!

Post autor: Voyt »

W związku z ograniczoną liczbą miejsc w chatce oraz koniecznością zoptymalizowania dóbr konsumpcyjnych przez organizatorów ;) proszę o pilne zadeklarowanie się ... KTO JEDZIE?
Jako deklarację uważamy wpłatę owych 15 złotych lub chociażby wyraźne potwierdzenie pobytu w tym wątku...
Do środy (20.12) pierwszeństwo mają eskapebole, po tym terminie otwieramy listę dla reszty świata!
Oczywiście osoby związane z Kołem są mile widziane nawet bez zapowiedzi, nawet za pięć dwunasta, ale.... Ta logistyka... ehhh...
Z pozdrowieniami
Pulpi
Konrad Kamiński
Posty: 145
Rejestracja: 19 mar 2012 21:07

Re: Sylwester 2017 w chacie na Zagroniu!

Post autor: Konrad Kamiński »

Wyraźnie potwierdzam że będę :mrgreen:
PS. pieniądze przekażę innym razem gdyż mam w tej chwili ograniczone możliwości przelewu
jarekkacy
Posty: 76
Rejestracja: 05 kwie 2015 10:07

Re: Sylwester 2017 w chacie na Zagroniu!

Post autor: jarekkacy »

Będę
Baker
Posty: 1847
Rejestracja: 08 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Sylwester 2017 w chacie na Zagroniu!

Post autor: Baker »

@Pulpi, raz Nomen przyszedł nie za pięć, a pięć po północy:P
Zwierzu
Posty: 202
Rejestracja: 21 maja 2008 01:00
Lokalizacja: Mikołów

Re: Sylwester 2017 w chacie na Zagroniu!

Post autor: Zwierzu »

Też się zjawię
Agu_Agata
Posty: 71
Rejestracja: 23 lut 2017 18:01
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Sylwester 2017 w chacie na Zagroniu!

Post autor: Agu_Agata »

Przypominamy o składce! Na przelewy czekamy do 28.12. Jeżeli ktoś ma problem ze zrobieniem przelewu do tego terminu, a wcześniej jeszcze tego nie zgłosił to proszę o jakieś o wpis.

Do zobaczenia!
Kijek
Posty: 330
Rejestracja: 18 sty 2008 01:00

Re: Sylwester 2017 w chacie na Zagroniu!

Post autor: Kijek »

Będę, przelew powinien dojść dziś po południu.
Konrad Kamiński
Posty: 145
Rejestracja: 19 mar 2012 21:07

Re: Sylwester 2017 w chacie na Zagroniu!

Post autor: Konrad Kamiński »

Przelew poszedł dziś rano ... powinien dotrzeć tego samego dania lub jutro
Agu_Agata
Posty: 71
Rejestracja: 23 lut 2017 18:01
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Sylwester 2017 w chacie na Zagroniu!

Post autor: Agu_Agata »

Bardzo dziękuję wszystkim za wspólne pożegnanie 2017 roku i powitanie 2018 oraz zaangażowanie w podczas przygotowań. Mam nadzieje, że bawiliście się dobrze i podobało Wam się ;)
Jeszcze raz życzę wszystkiego wspaniałego w nowym roku i później też ;) żeby w 2018 świat zabłysnął naszym blaskiem i już nigdy nie zgasł. DO siego roku!
TurystkaAga
Posty: 3
Rejestracja: 04 maja 2016 20:08
Lokalizacja: Olkusz

Re: Sylwester 2017 w chacie na Zagroniu!

Post autor: TurystkaAga »

Z mojej strony chciałam wszystkim bardzo podziękować za wyjątkowego sylwestra! Cieszę się, że mogłam spędzić ten czas z Wami w tak wyjątkowym miejscu jakim jest Chata na Zagroniu. Do zobaczenia na górskich szlakach i jeszcze raz życzę wszystkim счастлйвого Нового Года! :D
ODPOWIEDZ