Rozbijanie baz 2018

Nasze bazy i chatki (Głuchaczki, Wały, Górowa i Zagroń).

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

michalsi
Posty: 19
Rejestracja: 05 mar 2018 11:07
Lokalizacja: MassachSuszec

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: michalsi »

Kijek.Spoko nie ma problemu, napisz tylko gdzie po Ciebie podjechać.
michalsi
Posty: 19
Rejestracja: 05 mar 2018 11:07
Lokalizacja: MassachSuszec

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: michalsi »

Kijek.Spoko nie ma problemu, napisz tylko gdzie po Ciebie podjechać.
Kijek
Posty: 330
Rejestracja: 18 sty 2008 01:00

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: Kijek »

O 14:36 będę na stacji kolejowej w Pszczynie, mogę gdzieś podejść.

Jeszcze jedna sprawa - czy w piątek będą dostępne latexy? Nie mam niestety chwilowo karimatu.
michalsi
Posty: 19
Rejestracja: 05 mar 2018 11:07
Lokalizacja: MassachSuszec

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: michalsi »

W takim razie podjade pod PKP. Jeżeli chodzi o lateksy to nie wiem czy będą. Jak będziesz na PKP to zadzwoń 723324589
dor_ty
Posty: 261
Rejestracja: 19 mar 2014 21:50

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: dor_ty »

W piątek jeszcze lateksów nie będzie, dopiero w sobotę, więc trzeba sobie jakąś karimatę ogarnąć.
dor_ty
Posty: 261
Rejestracja: 19 mar 2014 21:50

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: dor_ty »

...
Ostatnio zmieniony 18 cze 2018 10:08 przez dor_ty, łącznie zmieniany 1 raz.
dor_ty
Posty: 261
Rejestracja: 19 mar 2014 21:50

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: dor_ty »

Głuchaczki stoją :)
Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy poświęcili swój czas i siły w miniony weekend.
Rozbijaliśmy w Gronie bardzo zaangażowanych ludzi, którzy przez trzy dni walczyli dzielnie nie tylko to, aby baza stanęła, ale również o to,aby zapewnić możliwie najwyższy standard zatrzymującym się na bazie turystom. A byli to przewodnicy i sympatycy Koła, kursanci (szczególnie licznie kurs Wilczy), osoby związane z naszym Kołem i sympatycy Głuchaczek.
Na bazie powstały unowocześnione podesty,które w zestawieniu z większością nowych namiotów, znacznie podnoszą komfort noclegu. NSy otrzymały też nowy, dodatkowy system mocowania. Mamy nową, działającą na zupełnie innych zasadach toaletę i drugą starą, która została zreanimowana i działa. Przed wiatą powstał nowy stolik, do którego niebawem dołączą ławki. Stoły we wiacie i instalacja wodna zostały zmodernizowane. Udrożniony po zimie rów drenujący świetnie odwadnia teren bazy.
Dziewczyny zadbały o kwestie kulinarne :)
Wielkie dzięki jeszcze raz wszystkim za całą Waszą pracę. Przy mniejszej ilości osób ciężko byłoby zrobić aż tyle na rozbijaniu.
Pozdrawiamy.
Dorota Tyralik, Tomek Pączek
Dorrota
Posty: 1057
Rejestracja: 11 mar 2012 20:05
Lokalizacja: Suszecka metropolia

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: Dorrota »

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy już wcześniej zostali wymienieni w poście Doroty i Tomka, a szczególnie dla szefów bazy, bo oni nigdy sami sobie nie dziękują. Za wysiłek wkładany w organizację rozbijania i opiekę nad bazą, z którego my nawet nie zdajemy sobie sprawy.


Jednocześnie przypominam, że rozbijanie Wałów i Górowej już w najbliższy weekend. Sprawmy, żeby Michał miał po rozbijaniu przynajmniej tyle powodów do radości, co Dorota i Tomek :)
dor_ty
Posty: 261
Rejestracja: 19 mar 2014 21:50

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: dor_ty »

Wielkie podziękowania należą się Adasiowi Matyszokowi, który przywiózł naszego nowego NSa i wykosił cały teren bazy już tydzień przed rozbijaniem 😊
Jola
Posty: 357
Rejestracja: 08 gru 2008 01:00

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: Jola »

Jedziemy na Wa³y w pi±tek bardzo pó¼nym wieczorem (ko³o 22), mamy w aucie 2 miejsca. Kontakt na priv 531 860 953.
Hanka
Posty: 772
Rejestracja: 16 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: Katowice

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: Hanka »

Jadę na Wały, będę w piątek przed zachodem słońca :mrgreen:
Kijek
Posty: 330
Rejestracja: 18 sty 2008 01:00

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: Kijek »

Dorrota pisze:Jednocześnie przypominam, że rozbijanie Wałów i Górowej już w najbliższy weekend.
Na stronie SKPB dale wisi informacja że Górowa powinna być już rozbita - może warto to zaktualizować zanim jacyś turyści przyjdą tam z nadzieją na wrzątek i ciepły prysznic, a zastaną opuszczoną Górową?
Swierk
Posty: 229
Rejestracja: 17 mar 2010 22:31
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: Swierk »

Jadę na Wały w piątek. Potrzebuję jedno miejsce w czyimś samochodzie jako pasażer.
Albo max 3 pasażerów do mojego, wtedy mogę podjechać gdziekolwiek "po drodze" od Katowic aż do Białego 512-075-386
pączek
Posty: 176
Rejestracja: 08 maja 2009 07:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: pączek »

Witam jade na Wały
MiKo
Posty: 96
Rejestracja: 28 sty 2009 12:34

Re: Rozbijanie baz 2018

Post autor: MiKo »

Hej:)
Jak się cieszę że nie zapominacie o WAŁACH:)
Na rozbijanie zapraszam już w piątek, nawet jeśli ktoś miałby dotrzeć późno. Transport umówiony w sobotę na 7.00 w Białym u Pani Opyd ( Szczawa Białe 225), więc kto dojedzie w sobotę, w transporcie już nie pomoże. W piątek nocleg we własnym zakresie:) W sobotę pakujemy przyczepę, szpeje wjeżdżają i rozbijamy bazę. Oczywiście jak zwykle ciuchy robocze, rękawice, bardzo przydatne naładowane wkrętarki, każda ilość gwoździ, wkrętów. Kto może na początek zabrać trochę herbaty, kawy, cukru, duże worki na śmieci, jakąś rolkę papieru toaletowego, to zabierajcie, z góry dziękuję.
W sobotę pulpa, w piątek ogniskowe menu:) W planach przeniesienie i modernizacja klopa:), reszta normalnie:)
Ja jadę już w piątek ok 10-11 żeby wykosić trawę, zabieram nowe lateksy i kosę spalinową, więc u mnie z miejscem krucho.
pozdrawiam
do zobaczenia
Michał Kozera
ODPOWIEDZ