60/60, czyli 60 minut na 60 lecie

Wszelkiego rodzaju wyjazdy - te bliskie i te dalekie.

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

ODPOWIEDZ
Kasiek
Posty: 21
Rejestracja: 03 lis 2008 01:00

60/60, czyli 60 minut na 60 lecie

Post autor: Kasiek »

Rzucam temat do wszystkich,
będąc na 55- leciu wpadł mi do głowy pomysł , że w dobie współczesnej przydałby się film o kole,taki archiwizujący pewne fakty, miejsca i ludzi, no i oczywiście życie i klimaty kołowo- górskie
są dokumenty, są jeszcze ludzie z którymi można porozmawiać, ale przecież kiedyś może tego zabraknąć, a film to i sympatyczna i dostępna forma

czasu trochę jest- lat 5- ale patrząc na sezon letni, kiedy trzeba by było nakręcić fajne przebitki z baz i imprez dziejących się przecież raz w roku to aż tak dużo nie ma

o ile fragmenty , filmiki można nakręcić samemu, uporządkować zdjęcia, przeprowadzić wywiady to przydałby się profesjonalny montaż, no i spójna koncepcja na film

wybiorę się na spotkanie zarządu przedstawić i przedyskutować pomysł,
ale też jeśli ktoś z was ma rady, sugestie, uwagi ( co do koncepcji, realizacji i pozyskania środków na montaż) i chciałby coś dla tego projektu zrobić proszę o mailowy kontakt ze mną:
kasia_kowalska@interia.eu

pozdrawiam
Roman Sojda
Posty: 472
Rejestracja: 08 mar 2016 20:41

Re: 60/60, czyli 60 minut na 60 lecie

Post autor: Roman Sojda »

To świetna myśl! Były co prawda rok temu podobne koncepcje, ale bardzo nieśmiałe i nie wyszły poza tzw. Siedzibę. Może teraz uda się taki film zrealizować, jeśli ktoś się tym zajmie. Zapraszam Cię na następne zebranie zarządu (pewnie po powrocie Dorki i Bejkera z zesłania) i omówimy Twój pomysł. Nie znam się na tym, ale wydaje mi się, że kluczowy będzie jak napisałaś profesjonalny montaż (koszty!). Może osoby, które mogłyby pomóc od strony technicznej (sprzęt, udźwiękowienie i montaż) są w Kole i skontaktują się z Tobą.

PS. Co do pozyskania środków, to włączę się do poszukiwań sponsorów.
Agu_Agata
Posty: 71
Rejestracja: 23 lut 2017 18:01
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: 60/60, czyli 60 minut na 60 lecie

Post autor: Agu_Agata »

Napisałam maila.
ODPOWIEDZ