III pokursowy Wyjazd "Samochodowy" SKPB

Wszelkiego rodzaju wyjazdy te bliskie jak i dalekie.

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

ODPOWIEDZ
Czarek
Posty: 191
Rejestracja: 31 mar 2015 11:51
Lokalizacja: Katowice Giszowiec

III pokursowy Wyjazd "Samochodowy" SKPB

Post autor: Czarek » 18 sty 2019 10:02

Już niedługo, bo 16-17.02.2019r. odbędzie się III pokursowy Wyjazd Kursu Samochodowego SKPB Katowice odbywający się zwyczajowo w towarzystwie Prawdziwej Zimowej Wyrypy. Zapraszam całe szefostwo Kursu Samochodowego Anię, Madzię i Pawła oraz wszystkich uczestników Kursu Samochodowego. Oczywiście mile widziani są uczestnicy wszystkich kursów przewodnickich naszego SKPB. Znów możemy spotkać się w tak znakomitym gronie i w tak wyśmienitych zimowych warunkach. Start 16 lutego, rano ze schroniska na Markowych Szczawinach. Dobrym pomysłem jest przyjazd już w piątek wieczorem.
W tym roku trasa wiedzie z Markowych Szczawin na Markowe Szczawiny przez Babią Górę, Policę, Halę Krupową przełęcz Malinowe oraz powrót z odwiedzeniem Sidziny i Zawoi. Całość 19 godzin. Dla spragnionych krótszej drogi istnieje w każdym momencie możliwość powrotu alternatywnymi drogami. Propozycja czerwonym do Hali Krupowej i powrót zielonym, niebieskim , żółtym na Mosorny Groń, skąd zjazd na byle czym do Zawoi. Dalej szlakiem niebieskim i czarnym na Markowe Szczawiny lub krótsza wersja: z Hali Krupowej powrót czerwonym na Krowiarki i Górnym Płajem na Markowe Szczawiny.
Link do strony wyrypy: https://www.facebook.com/Prawdziwa-Zimo ... 913765395/ .
Mapa trasy: https://mapa-turystyczna.pl/route/5wjz.
Dajcie znać kto jedzie, kiedy przyjeżdża i jaką wersję trasy planuje zrobić. Schronisko na Markowych Szczawinach ma zerwaną linię telefoniczną i rezerwować noclegi należy przez e-maila: markowe.szczawiny@op.pl. Na chwilę obecną są:
-2 miejsca w pokoju sześcioosobowym, w cenie 40zł/os./noc;
-2 miejsca w pokoju czteroosobowym, w cenie 50zł/os./noc;
oraz podłoga/sienniki na ostatnim piętrze za 25zł/os./noc.

ODPOWIEDZ