[KUPIĘ] Przewodnik "Beskid Śląski" Wydawnictwo Rewasz!

Prosimy wyraźnie oznaczać w temacie czego dotyczy ogłoszenie: kupie [K], sprzedam [S], zamienię [Z]

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

biedronka007

[KUPIĘ] Przewodnik "Beskid Śląski" Wydawnictwo Rewasz!

Post autor: biedronka007 » 17 cze 2019 03:11

Drodzy Forumowicze, BŁAGAM o pomoc. Pilnie potrzebuję odkupić przewodnik "Beskid Śląski", Wydawnicwo Rewasz. Ogromnie zależy mi na tej książce, odbiorę w ją na terenie całego województwa śląskiego. Proszę, pomóżcie!

Kijek

Re: [KUPIĘ] Przewodnik "Beskid Śląski" Wydawnictwo Rewasz!

Post autor: Kijek » 18 cze 2019 10:26

Cześć,

ostatnio robiliśmy kołowe zamówienie z Rewasza, wśród zamawianych rzeczy było tegoroczne wydanie przewodnika po Beskidzie Śląskim. Warto zapytać ich drogą mailową, może pomimo braku tej pozycji w ofercie na stronie będą już mieli ten przewodnik gdzieś w magazynie? Zauważyłem też że mają nową stronę, może nie dodali jeszcze przewodnika do oferty?

Tak czy inaczej powinni mieć ten przewodnik "w najbliższym czasie" w ofercie, a jak bardzo pilnie potrzebujesz tego przewodnika?

biedronka007

Post autor: biedronka007 » 18 cze 2019 01:52

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Przewodnik miał być prezentem na urodziny dla mojego narzeczonego (ma je w ten czwartek), niestety za późno dowiedziałam się o Jego marzeniu. Zrobiłam wszystko, co mogłam, niestety nie udało się, czas stanął mi na drodze. Jeśli jednak zna Pan kogoś (z województwa śląskiego), kto mógłby odsprzedać swój przewodnik, czy mógłby Pan zapytać...? Zapłacę każde pieniądze, dojadę wszędzie. Wiem, brzmi jak desperacja... :). Dziękuję i pozdrawiam.

biedronka007

Post autor: biedronka007 » 18 cze 2019 08:30

Temat nieaktualny. Udało mi się zdobyć przewodnik :) :) :) :) :)

ODPOWIEDZ