Nadzwyczajne Walne Zebranie SKPB

Sprawy Kołowe

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

Roman Sojda
Posty: 459
Rejestracja: 08 mar 2016 20:41

Nadzwyczajne Walne Zebranie SKPB

Post autor: Roman Sojda »

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy
Zarząd Koła informuje, że Nadzwyczajne Walne Zebranie SKPB w sprawie wprowadzenia zmian w Regulaminie SKPB w Katowicach odbędzie się w dn. 18 grudnia 2019 r. o godz. 18.00 w auli Wydziału Nauk Przyrodniczych (d. WBiOŚ) UŚl przy ul. Jagiellońskiej 28 w Katowicach. Zapraszamy wszystkich członków Koła.
Szanowne Koleżeństwo, od wiosny br. prowadzimy prace nad zmianami w Regulaminie SKPB, zwanym potocznie Statutem. W czerwcu udostępniliśmy Wam projekt tych zmian, prosząc jednocześnie o składanie własnych uwag i propozycji. Wersja regulaminu, którą dziś przedstawiamy jest wersją powstałą po uwzględnieniu większości Waszych uwag. Prosimy o zapoznanie się z nią. Jeśli jeszcze zauważycie potrzebę zmian, piszcie pod adres: skpb.katowice@gmail.com w temacie umieszczając słowo „Statut”. Dodatkowo w poniedziałek i wtorek 2 i 3 grudnia w godzinach od 16.00 do 18.00 oraz w środę 4 grudnia od 16.00 do 17.00, w siedzibie Koła przy ul. Warszawskiej 6 p. 302 będzie pełniony dyżur członka Zarządu, podczas którego będzie można uzyskać informacje nt. zmian w Regulaminie i złożyć ich własne propozycje. Na Wasze uwagi czekamy do 4 grudnia, potem projekt Regulaminu będzie wersją ostateczną, którą poddamy pod głosowanie na NWZ.
Zarząd SKPB w Katowicach
Projekt zmian w Regulaminie SKPB jest dostępny na stronie skpb.org w zakładce INNE\DO POBRANIA pod nazwą: „projekt nowego regulaminu SKPB w Katowicach”, link:
https://skpb.org/wp-content/uploads/201 ... wicach.pdf
Dorrota
Posty: 1057
Rejestracja: 11 mar 2012 20:05
Lokalizacja: Suszecka metropolia

Re: Nadzwyczajne Walne Zebranie SKPB

Post autor: Dorrota »

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy!

W imieniu Zarządu SKPB chciałam bardzo podziękować wszystkim, którzy wzięli wczoraj udział w Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu, dzięki czemu udało się znowelizować regulamin Koła. Chociaż termin przedświąteczny nie wpływa pozytywnie na ilość wolnego czasu, a temat regulaminu nie jest porywający, zdołaliście przybyć na zebranie, za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni. Bardzo dziękujemy wszystkim za wkład włożony w samą treść regulaminu, za Wasze propozycje i opinie, za wyłapanie błędów i nieścisłości. Dziękujemy Zarządowi OM za współpracę i umożliwienie przeprowadzenia zebrania. Kubie dziękujemy za prowadzenie zebrania i zatrzymanie wszystkich uczestników w sali mimo otwartych drzwi, Romkowi za koordynowanie wszystkich działań związanych ze zmianą regulaminu, Arkowi za protokołowanie, a wszystkim uczestnikom za wytrwanie do końca.

Nowa treść regulaminu przechodzi jeszcze poprawki edytorskie, następnie trafi do Zarządu OM w celu zatwierdzenia. Potem tekst zostanie wrzucony na stronę skpb.org, o czym poinformujemy newsletterem, na forum i na facebooku. Komplet dokumentów z zebrania zostanie umieszczony na forum oraz w siedzibie w formie papierowej.
ODPOWIEDZ