Chata na Zagroniu - 8 lat minęło :)

Nasze bazy i chatki (Głuchaczki, Wały, Górowa i Zagroń).

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

ODPOWIEDZ
Agaa
Posty: 1395
Rejestracja: 29 mar 2010 12:23
Lokalizacja: R.Śl.

Chata na Zagroniu - 8 lat minęło :)

Post autor: Agaa »

Koleżanki i Koledzy :)

W związku z tym, że moja 8-letnia kariera w Radzie Chaty dobiega końca wraz z końcem tego roku, chciałabym w tym miejscu podziękować wszystkim Przewodnikom i Sympatykom oraz miłośnikom Zagronia za wszelką pomoc i współpracę na rzecz chaty, ktora sprawiła, że dziś, po 8 latach posiadania tego kołowego dobra, Zagron znajduje się na tak dobrym miejscu w rankingu chatek studenckich oraz w świadomości turystów. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju chaty przez chatkowania, pomoc w remontach, pomoc w szukaniu chatkowych, promocji chaty itp. Cieszę się, że Wam się chciało :) Dziękuję też wszystkim byłym i obecnym członkom Rady Chaty.
Zagron był ze mną od początku mojej działalności w SKPB. Teraz jednak idzie nowe, Rada Chatki działa w niemal zupełnie nowym składzie i czuję, że to ekipa, ktora ma moc i dużo dobrego działa :) kołowy kalendarz od stycznia przejmuje Jolanta Mazurek, kursantka z Kursu Pelikanowego. Nowy numer kontaktowy pojawi się wkrótce na stronie.
Ja tymczasem życzę całej ekipie Rady Chatki wielu pomysłów, radości z pełnienia funkcji, wytrwałości i powodzenia :)

PS. Bony noclegowe za chatkowania i remonty w 2019 roku są do odbioru u mnie. Postaram się sama dotrzeć do wszystkich, ktorym przyslugują, ale jak ktoś może, niech się zgłosi :)
agnika
Posty: 333
Rejestracja: 16 kwie 2008 01:00
Lokalizacja: z Mełty

Re: Chata na Zagroniu - 8 lat minęło :)

Post autor: agnika »

Największe podziękowania należą się Tobie! Zawsze szczerze podziwiałam Twoją cierpliwość i czas poświęcony koordynowaniu praktycznie całego życia na chałupie. Za każdy odebrany w najdziwniejszej porze telefon, za każdego zbłąkanego turystę doprowadzonego w nocy na miejsce, za odbieranie wszelkich skarg/pochwał/zażaleń/uwag...oraz za te całe 8 lat (kiedy to minęło!?) z mojej strony wielkie DZIĘKI!

A Radzie Chatki w nowym wydaniu życzę radości i wytrwałości :-)
ODPOWIEDZ