Wykładowcy poszukiwani

Inne sprawy nie ujęte w poprzednich forach

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

ODPOWIEDZ
Roman Sojda
Posty: 472
Rejestracja: 08 mar 2016 20:41

Wykładowcy poszukiwani

Post autor: Roman Sojda »

Żyjąc nadzieją, że za pewien (oby nie długi) czas znów można będzie prowadzić w tradycyjny sposób zajęcia dla kursów przewodnickich, Komisja Szkoleniowa zwraca się do członków Koła z prośbą o zgłaszanie się chętnych do prowadzenia wykładów dla kursantów. Szukamy więc tych, którzy do grona wykładowców chcieliby dołączyć.
Więcej szczegółów na naszym forum w części dla zalogowanych przewodników (w postach komisji szkoleniowej) oraz na fb w grupie SKPB P&S.
krzychs
Posty: 277
Rejestracja: 07 mar 2012 20:55
Lokalizacja: Kato
Kontakt:

Re: Wykładowcy poszukiwani

Post autor: krzychs »

Chętnie bym wyłożył, jak się uprawia las w naszym kraju (od morza do Tatr), coś z siedliskoznawstwa i podstawy fizjologii roślin.
Z tego co pamiętam, od rycia na pamięć gatunków z atlasu i tzw. "ochrony przyrody" są już ludzie i widziałbym mój wykład jako ewentualny bonus - "przyroda pt. 3", i tylko po konsultacji z ludźmi aktualnie wykładającymi temat.
Nie mam wejścia na głębsze poziomy forum, nie jestem przewodnikiem, ale swoje wiem :P
Jeśli moja oferta trafia w potrzeby - proszę o pm, jeśli nie to olejcie temat :)
Roman Sojda
Posty: 472
Rejestracja: 08 mar 2016 20:41

Re: Wykładowcy poszukiwani

Post autor: Roman Sojda »

O.K. Dzięki za propozycję. Na razie zbieramy takie zgłoszenia. Pewnie w połowie grudnia będzie spotkanie KSz i dopytamy Cię o szczegóły. Skontaktuję się z Tobą.
ODPOWIEDZ