Znaczki członkowskie na 2021 rok

Sprawy oddziałowe

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

dor_ty
Posty: 261
Rejestracja: 19 mar 2014 21:50

Znaczki członkowskie na 2021 rok

Post autor: dor_ty »

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy!

Informuję, iż jak zawsze o tej porze roku mam już dla Was znaczki na rok 2021.
W tym sezonie jednak, ze względu na odroczenie terminu Zebrania Walnego, zachęcam do zakupu poprzez bezpośredni kontakt ze mną.
Proszę pisać dor_ty@interia.pl lub dzwonić 502831517, jestem dostępna codziennie w Katowicach, uzgodnimy indywidualnie formę przekazania znaczków.
Aby jednak mogło się to odbyć, proszę wcześniej o dokonanie przelewu i przesłanie potwierdzenia na mój adres mailowy lub zabranie ze sobą wydruku kiedy przekażę Wam znaczki. Z góry dziękuję za zrozumienie.
Poniżej podaję nr konta i aktualne ceny znaczków. W przypadku wątpliwości, proszę o kontakt.

Pozdrawiam
Dorota Tyralik

1) znaczek normalny - 65 zł,
2) znaczek ulgowy - 40 zł (rodzice lub opiekunowie prawni osób małoletnich opłacający składkę za co najmniej jedną osobę małoletnią - składka rodzinna; emeryci, renciści; bezrobotni; osoby pobierające świadczenia przedemerytalne),
3) znaczek ulgowy młodzieżowy - 30 zł (opiekunowie szkolnych kół PTTK, osoby małoletnie do ukończenia 16 roku życia, młodzież szkolna i studenci - do ukończenia 26 roku życia).

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Międzyuczelniany w Katowicach
ul. Warszawska 6, 40-006 Katowice

Nr konta bankowego: 50 1050 1214 1000 0090 3029 5688 ING Bank Śląski
W tytule przelewu: opłata za znaczek PTTK na rok 2021 N/U/UM imię i nazwisko.
ODPOWIEDZ