wyjazd kursowy

Wszyskto o kursie. Wykłady, wyjazdy i inne sprawy kursowe.

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

ODPOWIEDZ
Atka
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwie 2006 01:00

wyjazd kursowy

Post autor: Atka »

Hej!
Jedziemy w Góry Choczańskie w czwartek z Katowic o 6:31 do Zwardonia, stamtąd pieszo na Słowację i ze stacji Skalite-Serafinov jedziemy do Kralovan. Ważne: namioty - kto ma i jak duże, palniki, butle. Część info dostaliście na maile, jak macie pytania to na forum:)
Pozdrawiam!
Agata
Krystian
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2006 01:00

Re: wyjazd kursowy

Post autor: Krystian »

Sprawdziłem ceny cestownych listoków jednosmernych (kolejowych) na trasie Skalite-Kralovany:

Obyčajný cestujúci 110,00 Sk
Žiak/Študent 55,00 Sk

Nie wiem za bardzo co uprawnia do zniżek, może jakieś karty euro<26 itp...


Zawratne kosztują tyle samo lub 10,00 / 20,00 Sk więcej, w zależności od godziny połączenia.

Ahoj!
Ania Offenborn

wyjazd kursowy

Post autor: Ania Offenborn »

Hej! Mam jedno miejsce w namiocie, ale nie mam butli ani palnika. Czy kto¶ chcia³by zawi±zaæ w spó³kê?
Pozdrawiam
Ania
Atka
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwie 2006 01:00

Re: wyjazd kursowy

Post autor: Atka »

hej!
Dwa palniki spokojnie wystarczą:) jakiś kociołek też by się przydał
Sanderus
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2006 01:00

Re: wyjazd kursowy

Post autor: Sanderus »

hej, ja takze moge zaoferowac namiot, typ colorado, taki szesciokątny, więc optymalnie wchodzą 3 osoby, ale jak braknie miejsca to i 4 sie wyśpią 8) niestety kociołka raczej nie posiadam.......
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: wyjazd kursowy

Post autor: Dzik »

Krystian pisze:Sprawdziłem ceny cestownych listoków jednosmernych (kolejowych) na trasie Skalite-Kralovany:

Obyčajný cestujúci 110,00 Sk
Žiak/Študent 55,00 Sk

Nie wiem za bardzo co uprawnia do zniżek, może jakieś karty euro<26 itp...
Pozwolę się wam wtrącić do wątku. Na euro26 bym nie liczył, ale skupina 6 a viac osôb ma zľavę 25% A tak poza tym - jakim pociągiem chcecie jechać dalej? 11:50 z Serafinova do Čadcy, czy macie coś wcześniej? Bo chyba jedziemy jutro w podobną stronę... :)
Gość

Re: wyjazd kursowy

Post autor: Gość »

tak, 11:50 z Serafinova :) to po³±czymy si³y i pewno konduktor albo konduktorka dadz± nam upusty;)
Dzik
Posty: 992
Rejestracja: 17 mar 2006 01:00
Lokalizacja: 1873 kilometr Dunaju
Kontakt:

Re: wyjazd kursowy

Post autor: Dzik »

Wyszło nam jednak, że jesteśmy burżuje, jedziemy bezpośrednim i wywalimy te 5zł na miejscówkę, za to o 12 będziemy już prawie w Žilinie... Będziemy wam machać ze Skalnicy:)
Udanego weekendu
ODPOWIEDZ