Szałasy w Beskidzie Sądeckim.

Inne sprawy nie ujęte w poprzednich forach

Moderatorzy: Baker, Zarząd Koła

ODPOWIEDZ
Maxer
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2006 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Szałasy w Beskidzie Sądeckim.

Post autor: Maxer »

Witam,

Jesień już w pełni, a właściwie w górach to nawet zima, więc sezon wyjazdów kursowych nastał. Stąd i moje pytanie:

Czy możecie polecić jakieś noclegi szałasowe (siano, szopa, itp.) w szeroko rozumianym Beskidzie Sądeckim.

Z turystyczny pozdrowieniem,

Piotr Szulewski
Wolf
Posty: 341
Rejestracja: 13 gru 2006 01:00
Lokalizacja: Grosse Bäckern

Re: Szałasy w Beskidzie Sądeckim.

Post autor: Wolf »

Ja ze swojej strony moge napisać, że widziałem np dawną budkę strażniczą na przeł. Rozdziele oraz wiatę na czerwonym szlaku (GSzB) pomiędzy Halą Łabowską, a Jaworzyną Krynicką.
Szczerze mówiąc od nas nie ma wielu wyjazdów kursowych w Sądecki, dlatego mi osobiście ciężko jest cokolwiek na ten temat napisać. Przeważnie ma się namiot lub śpi w Cyrli :)
Jola
Posty: 357
Rejestracja: 08 gru 2008 01:00

Re: Szałasy w Beskidzie Sądeckim.

Post autor: Jola »

Cyrla jest boska- najlepsze schronisko na ¶wiecie :) Polecam, zamiast budek i sza³asów.:D
Laskis
Posty: 33
Rejestracja: 23 lut 2008 01:00

Re: Szałasy w Beskidzie Sądeckim.

Post autor: Laskis »

Elo Piotr!

Jeżeli chodzi o Pasmo Radziejowej, to z obiektów znajdujących się przy szlakach mógłbym wskazać na niewielką chatkę przy kaplicy św. Kingi na czarnym szlaku narciarskim pod Halą Przehyba (na tym szlaku jest chyba pięć fajnych wiat ale bez ścian więc zimą odpada, latem znów tam doskwiera asfalt) Nic innego mi nie przychodzi do głowy choć przeszedłem w tym roku (służbowo) wszystkie szlaki turystyczne tego Pasma, ale muszę się przyznać że nie zwracałem na to uwagi.

Pozdro!
Laska
ODPOWIEDZ